środa, 3 grudnia 2008

Buszkers - Pitched Down Vocals Minimal Mix


Pierwszy z serii nadchodzących mixów. Na początek minimal. Koncepcja jest taka, że chciałem przedstawić trend, który występuje w ostatnich miesiącach w tym gatunku muzycznym, polegający na używaniu "pitched down" vocals czyli bardzo nisko osadzonych męskich wokali. Niektórzy nie lubią tego typu wstawek, uważają wokale w minimalu za zbędne i zbyt cheesy, ja jednak nie mam nic przeciwko, co chyba widać ;)

Wiele z tych numerów ma już trochę czasu, nie są to jakieś "świeżynki", ale z pewnością wszystkie zasługują na uwagę. Są i prawdziwe parkietowe hity jak początkowy "I Should Have Gone Home", narkotykowe anthemy jak "Charly" czy "R U OK?" jak i mroczne i średnio taneczne - "Sex With Bass" i Villalobosowy remixowy hit na 7 rano "Blood On My Hands".

Polecam przesłuchać uważnie :)


TUTAJ ŚCIĄGAMYOkładka autorstwa Bartka Szymkiewicza, szablon autorstwa mojego człowieka Frika (Krib Crew for life). Dzięki chłopaki!


Pzdr,
Buszek

2 komentarze:

mentalcut / mtlct / m-cut pisze...

to dlatego tak się spieszyłeś! jutro przesłucham. słowo 'świeżynki' jest spoko, na kompie mam nawet folder 'świeżynki', tak jak 'current downloads' i 'najnowsze sety'. happy go lucky.

Anonimowy pisze...

ssam to