wtorek, 9 listopada 2010

Teielte + The Clonious (live)

Pierwsza odsłona HOMEWORKZ ON TOUR za nami. Wrocław i Poznań udowodniły, że są bardzo ważnymi punktami na klubowej mapie Polski.


W najbliższy weekend część druga - okraszona występem niezwykłego gościa z Austrii, gościa na którego występ czekam już wystarczająco długo. Zaczynamy w piątek od warszawskiej Cafe Kulturalnej. Oto odlotowe info:

Jeśli pod wpływem aktualnej warszawskiej aury marzysz o wylocie instant do „ciepłych krajów”, to piątkowa noc jest właśnie dla Ciebie. W Cafe Kulturalna odbędzie się bowiem wyjątkowy, całonocny lot pod pilotażem tuzów europejskiej i polskiej sceny new beats.

Na początku na pokład zaprasza Teielte – jego warszawski gig to międzylądowanie w ramach ogólnopolskiej trasy promującej świeżutką EP-kę „Homeworkz”. Wzbudziła ona spore zainteresowanie w europejskiej i światowej przestrzeni powietrznej. Jako pilot live act’ów prezentuje symfonię elektryzujących brzmień opierając się nie tylko o swoje produkcje, ale również cytaty i reinterpretacje kultowych cudzych manewrów powietrznych.


Gwiazdą rejsu będzie również The Clonious, reprezentant kultowej linii lotniczej Ubiquity Records oraz lokalnego, austriackiego przewoźnika Affine. Jego produkcje są pod wyraźnym wpływem klasycznego jazzu (wprost z czasów Howarda Hughes’a) i funkowo-soulowej sceny Detroit lat 70. „Jeśli moja płyta przypadnie do gustu zarówno zagorzałym hiphopowcom, jak i fanatykom elektronicznych eksperymentów, wtedy będę w siódmym niebie” – mówi sam The Clonious, co doskonale ilustruje również jego przeloty na żywo.

The Clonious - Flags&Words

Następnie z siódmego nieba do wyższych partii stratosfery przeniosą nas niezawodni oblatywacze Maceo Wyro i Envee, fruwający na co dzień w barwach znanego parkieto-lotu Niewinni Czarodzieje. Z kolei o bezpiecznie lądowanie w godzinach porannych zatroszczy się Fatgroh, kapitan pokładu U Know Me Records.


Rozkład lotu:
22:00 Check-in & Warm Up Boarding
22:30 TEIELTE (U Know Me Rec.) – LIVE ACT
23:30 THE CLONIOUS (UBIQUITY, AFFINE Rec.) – LIVE ACT
0:30 MACEO & ENVEE (Niewinni Czarodzieje / Kosmos @ Roxy) – DJ Set
FATGROH (JuNouMi Crew) – DJ Set

Organizatorem są linie lotnicze U Know Me Records oraz biuro podróży Forever 18. (FB)


W sobotę The Clonious i Teielte pojawią się ze swoim sprzętem w Krakowie (FB). Na miejscu wsparcia udzielą Kixnare, Good Paul i DJ Late!

Clonious - Touch it

Impreza w klubie Łódź Kaliska odbywać się będzie na dwóch salach. Na koniec dodam, że wejście na krakowską odsłonę HOMEWORKZ ON TOUR będzie darmowe!
Czy trzeba jeszcze kogoś namawiać?!

Do zobaczenia!

groh

1 komentarz:

Grzesio pisze...

Teielte lepszy od ojca!