środa, 24 listopada 2010

Zaplanuj weekend


Przed nami niesamowita końcówka bieżącego tygodnia, która aż kipi od ciekawych wydarzeń. Zobaczcie co polecamy i na co zapraszamy.

I. PIĄTEK 26.11

Jeśli tego dnia będziecie w Krakowie to w Pauzie odbędzie się impreza promocyjna z okazji kompaktowego wydania albumu "Digital Garden" Kixnare'a. (Fejsbuk)


Line-up mówi sam za siebie: gospodarz Kixnare (U Know Me), Eltron John (Koh-I-Noor, Ktoś Cię Kocha, Red Bull Music Academy), Good Paul (Vestax Team, Red Bull Music Academy), Piękny Chłopiec i Animisiewasz Startt (Piękni Chłopcy) oraz Fat Groh.


Jeśli znajdziecie się tego dnia w Poznaniu to koniecznie sprawdźcie imprezę The Disco w nie mniej sławnym SQ, gdzie Buszkers zapuści kilka tenecznych hitów z Zambonem i specjalnym gościem z Liverpoolu - Cosmic Boogie! (więcej informacji TU)

[BUSZKERS EDIT]

Mixik na szybko :)

Cosmic Boogie - The Stretch Disco Mix by Cosmic Boogie


[/BUSZKERS EDIT]

II. SOBOTA 27.11


W pierwszej kolejności zapraszamy do Jasia i Małgosi na warszawskim Żoliborzu (al. Jana Pawła II 57), gdzie impreza HYPER, HYPER promować będzie nowy elektroniczny label Razzmatazz.

O imprezie pisaliśmy już sporo TU, więc dla przypomnienia podam tylko line-up: Sonar Soul, The Phantom, Rhythm Baboon, Joy/Rage, HiType i groh.

Tego samego dnia wspieramy też ciekawe wydarzenie w Cafe Kulturalna, gdzie zagrają Eric Lau z Londynu oraz zarządzający BTS Radio z Los Angeles - Andrew Meza.


III. NIEDZIELA 28.11


Wisienką na weekendowo-imprezowym torcie jest niedzielne Jam Session anonsowanego wcześniej Cosmic Boogie z Sonar Soulem i Wojtkiem Urbańskim! Zapraszamy do warszawskiego klubu Osir na Tamce już od 18:00. Wstęp tylko 5 złotych! (pełne info TU)

zatem do zobaczenia!

JuNouMi Crew

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

skrzyzownanie jana pawla i anielewicza to juz zoliborz? to ci dopiero ciekowstka ;)