czwartek, 18 listopada 2010

Kixnare - Tomorrow


Już za tydzień premiera płyty Kixnare'a "Digital Garden". W dniu premiery dostępne będą już kompakty i pliki cyfrowe. Jednak co najmniej do połowy grudnia poczekać trzeba będzie na dwupłytowe winylowe wydanie.
 
Dziś U Know Me Records wrzuciło na soundclouda drugi singiel z płyty. Mam nadzieję, że "Tomorrow" zachęci Was do zakupu tego wyjątkowego albumu.

  Kixnare - Tomorrow [UKM 002] by U Know Me Records

Kompakty zamówicie pod adresem digitalgarden2010@gmail.com, a winyle też już można zamiawiać pisząc na sklep@junoumi.com .


Dla zachęty kilka słów o płycie od osób związanych z muzyką, które miały okazję już albumu posłuchać:
 
„Kix ma za sobą już nie jedną świetną produkcję, a za każdym razem mam wrażenie, że dopiero się rozpędza. Teraz niewątpliwie wskoczył na kolejny poziom. Highly recommended.”
Daniel Drumz  (Mako Boko)
 
“Utwór Rising Sun to instrumentalny banger jakich mało, polecam!”
Tytus (Asfalt Records)
 
"Materiał na absolutnie światowym poziomie. Na pewno mój typ na polską płytę roku 2010!"
Wojtek (właściciel SideOne - sklepu z winylami)
 
" Nietuzinkowy, kozacki album. Świetna robota!”
Eltron John (Ktoś Cię Kocha, Koh-I-Noor Records)
 
" Świetny album, przełluchałem cały 3 razy, dobra muzyka pochodzi z Polszy!"
Voitek (Catz’n’dogz, Mothership, Pets Records)

"Nareszcie coś dobrego się dzieje i polscy beatmakerzy orientują się, że mogą istnieć bez kolegów-raperów. Kixnare to, obok Teielte, światełko zwiastujące narodziny nowej sceny, która ma szansę zainteresować kogoś zagranicą. Kiwamy głowami"
Club Collab
 
"Żywię głęboki szacunek dla płyt, które wyznaczają progresywne, smiałe trendy muzyczne określając dźwięk nowej dekady. "Digital Garden" zdecydowanie wyląduje w mojej kolekcji w sąsiedztwie Dam Funka, Electric Wire Hustle i nowego Chico Manna. Nie tworze tutaj żadnych analogii, ponieważ album ma własne oryginalne brzmienie, ale podkreślam jedynie jak ważna jest to dla mnie pozycja i jak mocno jestem dumny z nowego projektu Kixnare'a”
Double U Thomas (Jazzmentalism, Fat Beats NY)

 "Intrygująca i przede wszystkim bardzo zaskakująca pozycja. Dotąd Kix'a kojarzyłem przede wszystkim z soczystym hip-hopem, a tutaj zaprezentował zupełnie nowe oblicze. Wędrówka po cyfrowym ogrodzie daje mnóstwo frajdy, ale wymaga od słuchacza sporej otwartości i wyobraźni. Jeśli tego ci nie brakuje - sięgaj śmiało.”
Andrzej “Calak” Cała (Soulution)

"Kixnare, do tej pory potentat na rynku klasycznych, niezależnych produkcji hip-hopowych, daje świadectwo ogromnej muzycznej kultury. Patrzy na trendy, nie zachłystując się nimi. Trzyma się z dala od przestraszonych perspektywą melodii i harmonii, brzmieniowych radykałów. Zgrabnie przydaje elektronice ciepła i emocji. Jego cyfrowy ogród ma analogową duszę.”
Marcin Flint (dziennikarz - Życie Warszawy, Przekrój, Rzeczpospolita, Interia)


dodam, że mi też płyta bardzo się podoba...

groh

Brak komentarzy: