piątek, 5 listopada 2010

Kixnare - Digital Garden 2LP


Yo!

Już na początku grudnia dostępny będzie podwójne winylowe wydanie albumu "Digital Garden" [UKM 002] ,który w całości wyprodukował Kixnare. Kolorowa okładka (otwierana - typu Gatefold) + dwa winyle, czyli będzie to najładniej wydany album w naszej wydawniczej historii!

Za niesamowitą grafikę odpowiada ANIMISIEWASZ z Pięknych Chłopców. Big up! Poniższy video teaser to natomiast dzieło przyjaciół zza wielkiej wody - Sixteen Pads.


Tłoczymy tym razem we Francji, co z pewnością dodaje wydaniu dodatkowego smaku.

Tylko w junoumi.com możesz już "Digital Garden" zamówić. U nas w sklepie ruszamy od dziś z preorderem na ów winyl w cenie 75 złotych (+11zł wysyłka).

Kixnare - Rising Sun [UKM 002] by U Know Me Records

Aby ustawić się w kolejce po wersję analogową należy wysłać swoje dane odbioru przesyłki pod sklep@junoumi.com, a po wykonaniu tego zadania otrzymacie informacje zwrotną z numerem konta, na który należy przelać podaną kwotę.

Do sprzedaży w Polsce przeznaczonych będzie jedynie 400 sztuk, więc dlatego już teraz startujemy z pre-orderem.W junoumi.com tylko winyl, ale jeśli chcecie kupić CD to odezwijcie się pod adres: digitalgarden2010@gmail.com , gdzie do kupienia równie pięknie wydana wersja kompaktowa w cenie 37zł (wraz z przesyłką).
(wersja CD powinna być dostępna już 25.11, a więcej informacji na facebook.com/kixnare lub myspace.com/kixnare).

Kupujcie polskie płyty! :)

Pzdr,
Buszkers (p.o. kierownika Groha

3 komentarze:

camber pisze...

dla zauroczonych okladka BUMP! http://www.digart.pl/zoom/5859261/Kixnare.html

Anonimowy pisze...

nie dziala junoumi.com, dlaczego?

Anonimowy pisze...

ktoś wie czego jaki sampel został użyty w teaserze