piątek, 5 listopada 2010

J&B Homeworkz On TourYo!

Drugie ważne info w dniu dzisiejszym - Ruszamy z tourem Teielte! Ja dzisiaj po krótce o wrocławiu i Poznaniu, Groh napiszę o imprezach na następny weekend w innym poście.

J&B HOMEWORKZ ON TOUR
Wrocław – Poznań – Warszawa - Kraków


W listopadzie w czterech największych miastach Polski odbędzie się seria live act’ów Teielte, w ramach trasy promującej jego debiutanckie wydawnictwo Homeworkz EP (U Know Me Records).

Teielte "HOMEWORKZ" LP promo by U Know Me Records

Teielte to utalentowany producent muzyczny pochodzący z Płocka, wychowany na klasycznym hip-hopie i zafascynowany współczesną sceną nu-beatz. Jego dopiero co wydany nakładem U Know Me Records debiutancki album Homeworkz EP zdażył sporo namieszać i spotkać się nie tylko entuzjastycznymi reakcjami polskich „heads’ów”, ale również wywołał zainteresowanie na rynkach europejskich a nawet japońskim. Jego ogólnopolska trasa to odpowiedź na ten zaskakujący odzew ze strony publiki. Live act Teielte to symfonia elektryzujących brzmień zaskakujących nawet najbardziej wytrawnych znawców możliwości samplera i współczesnej elektroniki. W czasie swych występów na żywe prezentuje on nie tylko swoje produkcje, ale również cytuje i twórczo reinterpretuje cudze dokonania, co w całości tworzy hipnotyzujący i pobudzający zestaw.

Teielte - Darkvoices [official video] from U Know Me Records on Vimeo.Oficjalnym sponsorem trasy jest marka J&B Start a Party, która w ramach długofalowej strategii wspierania młodych artystów napędza tour Teielte.


J&B HOMEWORKZ ON TOUR

--- Wrocław, 5 listopada ---

Teielte Live (U Know Me Records)
Buszkers (Junoumi Crew)
Kindaka aka TSQ (B3B)
Boorgroove (glitch-hop.pl)


Melin Cafe, Plac Solny 14
Start: 21.00
Wstęp: 5 PLN

--- Poznań, 6 listopada ---

Teielte Live (U Know Me Records)
Buszkers (Junoumi Crew)
Boorgroove (glitch-hop.pl)
Sonar Soul (Funky Mamas And Papas, Razzmatazz)


8 Bitów, Garbary 72
Start: 21.00
Wstęp: 10 PLN (wejście z listy na FB - 5zł)

http://www.facebook.com/event.php?eid=107180089348393 >>> WEJŚCIE Z LISTY FB 5 ZŁ


*********
J&B to marka szkockiej whisky, która w ramach długofalowej strategii wspierania młodych artystów napędza ciekawe wydarzenia rozrywkowe i muzyczne, dążąc do dostarczenia swoim konsumentom strawy nie tylko dla ciała i ducha, ale również dla ucha. W ramach swojego cyklu aktywności START A PARTY przyłożyła się do realizacji najgłośniejszych wydarzeń imprezowych tego roku.
J&B START A PARTY

U Know Me Records to nowopowstała, młodsza siostra cenionego na scenie niezależnej hiphopowego label’u JuNouMi Rec. Celem U Know Me Records jest serwowanie polskich projektów muzycznych, które reprezentują świeże i nowoczesne brzmienie, a odbiorców mogą znaleźć nie tylko w naszym kraju. Kolejne produkcje U Know Me, które ukażą się jeszcze w tym roku to dwa winylowe wydawnictwa: Daniel Drumz 10” oraz długo oczekiwany Kixnare LP.
http://uknowme.junoumi.com/

Forever 18 to nieformalny kolektyw przyjaciół, którzy za cel objęli promowanie ciekawej muzyki i wszystkiego, co z nią związane. Oprócz regularnych importów zagranicznych gwiazd (m.in. Jimmy Edgar), w planach Forever 18 jest też organizowanie przeglądów muzycznych (np. cykl Słuchowisk na Chłodnej 25)
i imprez. Forever 18 działa na zasadzie formuły otwartej i non-profit.
www.facebook.com/4ever18

Do zobaczenia na miejscu!

Pzdr,
Buszkers (nadal p.o. prezesa Groha)

Brak komentarzy: