poniedziałek, 6 września 2010

Andreya Triana

Nadeszła jesień (niestety), więc dziś wpis nastrojowy. W sam raz na deszczowe, chłodne wieczory. Jeśli jej jeszcze nie znacie to zapraszam na spotkanie z obdarzoną niesamowitym głosem Brytyjką - Andreyą Trianą.Osobiście zachwyciłem się nią na genialnym, tegorocznym festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Katowicach, gdzie Andreya swoją obecnością uświetniła koncert Bonobo. Świetny koncert! Nie spotkałem osoby, która przeszła obok owego wykonu na głównej scenie obojętnie. (Koniecznie sprawdźcie krótki, ale treściwy wpis na ten sam temat Pana z Nieba). Przed Wami tytułowy singiel z jej świeżutkiej, solowej płyty (Ninja Tune).


Ze wspomnianym Bonobo pani Triana nie pojawiła się na terenie katowickiej kopalnii przypadkowo, gdyż to jej głos usłyszeć można na dwóch świetnych singlach z tegorocznej płyty "Black Sands":

Andreya to dla mnie bardzo miłe tegoroczne, muzyczne odkrycie. Na deser remiks innego numeru (“A Town Called Obsolete”) z debiutanckiego albumu Triany, remiks wyprodukowanego przez innych moich faworytów z Wysp, czyli Mount Kimbie:Jeszcze link do oficjalnego klipu “A Town Called Obsolete” i pełne bieżących informacji twitterowe konto artystki.

dobranoc,

groh

Brak komentarzy: