środa, 15 września 2010

Koh-I-Noor Promo Party!Yo!


Jak pewnie niektórzy spostrzegawczy zauważyli, od paru dni po prawej wisi plakat imprezy na najbliższy weekend. Młodsza siostra JuNouMi - Koh-I-Noor Records będzie promować się w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki, a dokładnie w Akademii Tańca w tym budynku się mieszczącej. Zapowiada się gorąco, dwie sale pełne polskich klubowych wyjadaczy, it doesn't get much better than this! Dodatkowo w niedzielę uraczymy Was cudnym piknikiem w 5-10-15! :) Jakby świętej pamięci Secret Service oceniał imprezy klubowe to w kategorii "miodność" wpadłoby 10/10 jak nic. ;) Poniżej oficjalne info oraz rozpiska grających. Dig it!

Watchmen (dub) by Rhythm Baboon

"18 i 19 września zaginiemy w tajemniczych miejscach witając nową wytwórnię muzyczną, która puszcza w świat Muzyczne Talenty.
Zapomnimy o budzikach i prozie życia, zagubimy się z premedytacja w dźwiękach i miejscu gdzie upijali się wielcy pijacy, niepokorne i utalentowane dusze warszawy...

18 września zapraszamy do Akademii Tańca w Pałacu Kultury, aby powitać Koh-I-Noor Records. Wytwórnia stworzona przez muzycznego szaleńca, któremu zależy, aby stworzyć label, gdzie zaistnieją niepokojąco piękne dźwięki.

sleep warm & gymnastics with transparency by Jackname Trouble

Akademia Tańca to miejsce, skąd czarne wołgi odbierały nad ranem wszystkich najważniejszych w Państwie. Zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki.

Zagrają:

ELTRON JOHN (KOH-I-NOOR)
BSHOSA (DETROIT ZDRÓJ)
FUNKOFF (STRICTLY BUSINESS)
RHYTHM BABOON (BEAT BANDITH)
BUSZKERS (JUNOUMI CREW)
TEIELTE (U KNOW ME)
HI-TYPE (KOH-I-NOOR)
JACKNAME TROUBLE (KOH-I-NOOR)
FAT GROH (JUNOUMI CREW)


Teielte - Darkvoices by U Know Me Records

19 września na wspólny odpoczynek i wielką śniadaniową ucztę stworzoną przez piękne kobiety z Urban Picnik zapraszamy do 5- 10 -15. Będzie słońce, ping pong, wielka piaskownica i będzie pyszne jedzenie do godz. 17 przy dźwiękach Funky Mamas And Papas Dj's.

W charakterze gwiazd wystąpią doskonałe francuskie sery, racuchy, hiszpańskie tortille, naleśniki, pieczone schaby, domowe pikle, ciasta czy creme brulee przy akompaniamencie świeżych owoców i warzyw, jogurtów, pieczywa i wielu innych.

WJAZD
10 PLN

KINR001 Eltron John - ... And Then We Realize by Koh-I-Noor Records

Lineup

Sala 1
22:00 Teielte (live-act)
23:00 Jackname Trouble
00:00 Bshosa
01:00 Eltron
02:30 Funkoff

Sala 2
23:00 Fat Groh
00:00 Hi-Type
01:00 Rhythm Baboon
02:30 BuszkersJak widać trzeba przybyć wcześnie, no bo chyba nie chcecie przegapić live'a od TEIELTE? :) No i weź się człowieku zapisz na fejsbuku! (proszę ;))

Hitype - With Me (Extended Vocal Mix) by jonkpa


Pzdr,
Buszkers

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

niezapisuj sie! badz dzielny! ;)

Anonimowy pisze...

skoro impreza w akademii tanca, to klase na parkiecie trzeba bedzie pokazac

szykuje dobre buty!