poniedziałek, 20 września 2010

Prace domowe

W poprzednim poście wspomniałem o trzech, a napisałem tylko o dwóch dzisiejszych premierach. To nie błąd, bo trzecim materiałem z Polski, który od dziś dostępny jest w sklepach internetowych to album Teielte "Homeworkz"!Niesamowite recenzje i pochlebne opinie dodały nam skrzydeł. Zobaczcie kilka z nich: Doktor Krank, Życie Warszawy, Era Music Garden, Eastern Daze, WGW Kompany. Do tego wsparcie od Maceo i Sebola.

Całkiem nieźle to wygląda, prawda?
Teielte - Darkvoices by U Know Me Records

Płyty kompaktowe właśnie przyszły i muszę Wam przyznać, że to pierwsze CD, które mam okazję wydać (nie oznacza to, że na dobre rezygnuje z winyli - o to się nie martwcie). U Know Me!


W każdym razie płyty są już do kupienia, a nie ma ich zbyt wiele, bo tylko 200 sztuk.

Kompaktowy album dostępny jest za jedyne 27 złotych (+ 8 złotych wysyłka). Wszystkich zainteresowanych proszę o przesłanie danych do wysyłki na konto:
sklep@junoumi.com
W odpowiedzi dostaniecie numer konta, na które należy zlecić przelew.

Zapraszam do zakupów!


A już jutro (wtorek 21.09.10) odbędzie się specjalne spotkanie promocyjne płyty w warszawskiej klubokawiarni na Chłodnej 25. Gwoździem programu będzie specjalny live-act od Teielte. Do kupienia będą oczywiście jeszcze gorące krążki. Zapraszamy od godziny 20:00 - wstęp wolny!

Kupujcie polskie new beatsowe płyty :)

groh

3 komentarze:

WGW KOMPANY pisze...

tutaj też:
http://plock.gazeta.pl/plock/1,35681,8403795,Plocczanin_robi_muzyczna_kariere__O_Teielte_uslyszy.html

Anonimowy pisze...

Bernardo rocks!!

ambitny bumelant pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.