piątek, 21 maja 2010

Limes InferiorYo!

Kolejny post o imprezach weekendowych. Musicie wybaczyć, tak to już jest w tym biznesie :)

Groh już pisał co się dzieje w stolicy w ten weekend, ja z kolei pisałem gdzie tańczą w ten weekend mieszkańcy Poznania. Ale umknęło nam jeszcze jedno piękne miasto, mianowicie Kraków. Jeśli Wisła i inne rzeki pozwolą to w najbliższą sobotę w Prozaku zagra pan President Bongo z przesławnego islandzkiego kolektywu GusGus. Na supporcie Janek Mianek oraz moja skromna osoba, na górnym dancefloorze proper bangery puszczać będzie C-Men ("it's seaman, not semen!").

22.05.2010 godz. 21:00
pl. Dominikański 6, Kraków
produkcja Jantertainment i Avant Garde
muzyka: soul techno, taneczna elektronika / mash-ups, party rock
DJs: Gus Gus DJs aka President Bongo, Buszkers, MIAN, The C-Men
zaprasza MIAN
bilety (do nabycia w klubie codziennie od 21.00): pierwsza partia - 15zł, druga - 20zł, trzecia - 25zł, w dzień imprezy - 30zł / każdy bilet tańszy o 5zł dla osób zapisanych na liście - zapisz się!

Gus Gus to urodzone w 1995 dziecko trzech islandzkich artystów: Daníela Ágústa, Presidenta Bongo i Biggi Veiry. Początkowo był to multimedialny kolektyw łączący przepełnioną seksem muzykę taneczną z formami wizualnymi i wideo, ale po wydaniu debiutanckiego albumu, który od razu spowodował burzę na lokalnej scenie, oraz opublikowanego rok później międzynarodowego longpleja 'Polydistrortion' zespół -
powiększony o wokalistkę Urður "Earth" Hákonardóttir - skupił się na tym co przede sprawiło, że stali się rozpoznawaną marką, wyjątkowej muzyce określanej mianem soul techno. Dzisiaj, z 6 docenionymi w świecie albumami, remiksami dla postaci takich jak chociażby Bjork, Sigur Ros, Depeche Mode, czy Moloko, oraz niezliczoną liczbą koncertów w każdym zakątku kuli ziemskiej, Gus Gus są nie tylko rozchwytywanym i wybuchowym jak islandzkie wulkany zespołem, ale też kolektywem imprezowym. Występ Presidenta Bongo w Krakowie - na cyklicznej imprezie 'Limes Inferior', na którą miejscowy DJ i promotor Mian zaprasza zarówno przyszłe jak i obecne gwiazdy sceny elektronicznej - jest realizacją właśnie tego projektu - Gus Gus DJ's. Klub Prozak, który na przestrzeni siedmiu lat swojego istnieja gościł bardzo szerokie sprektrum artystów, od Luomo po Jokera, wydaje się najwłaściwszym miejscem dla eklektycznego gustu muzycznego Presidenta. Spodziewaj się niespodzianek!


(nieoficjalny) line-up:

21.00 - 00.00 - Buszkers
00.00 - 02.00 - GusGus
02.00 - ?? - Mian

Jeśli chcecie zaoszczędzić na bilecie to polecam zapisy na listę where2b TUTAJ

GusGus í Sjallanum - part 1 from Hannes on Vimeo.Pzdr,
Buszkers

Brak komentarzy: