czwartek, 27 maja 2010

JuNouCast #18 - Eltron John!Yo!

Lecimy dalej z JuNouCastami. Numer 18 wpada od najnowszego nabytku Koh-I-Noor Records, absolwenta Red Bull Academy, rezydującego w grodzie Kraka Eltrona Johna! Cóż za ucztę on zgotował dla Waszych uszu, naprawdę nie byliście na to gotowi...

Junoucast #18 - Eltron John

Intro
Mudd & Pollard - Vincent (Mark E remix)
Double - Woman Of The World (Long Instrumental Version)
La Rambla Perversion - Cup Of Wine (Instrumental)
IMPS - Almost Live But Definitely Plugged
DJ Nature - Win Lose And Dance
Juju & Jordash - Untitled
STL - Vintage Hunter
The Mole - Oh My Stomach
Mark Grusane & Mike Cole feat. Deanna - Time & Space
Black Jazz Consortium - Far Away (Atmospheric Pass)
Gino Soccio - Closer


"W kwietniu ubiegłego roku, przy akompaniamencie dźwięków wypuszczanych z maszyny przez niejakiego Karola Craiga, zostałem przez Groha zaproszony do udziału w, jakże chlubnym, przedsięwzięciu pod tytułem Junoucast.
Żaden z nas (a w szczególności Groszek) nie przypuszczał wówczas, że niemało jeszcze wody upłynie w Wiśle, zanim faktycznie wezmę w nim udział. W końcu jednak wziąłem się w garść, zakasałem rękawy, przekopałem się przez wszystkie stosy płyt i wsłuchawszy się w głos serca nagrałem niniejszy miks. Wszystkie utwory wchodzące w jego skład są mi bardzo bliskie, i mogą służyć jako swego rodzaju drogowskazy kierujące ku muzycznym krainom, których bez ustanku poszukuję. Być może pewnego dnia tam dotrę; być może się tam spotkamy. Tymczasem zapraszam do wysłuchania miksu. Dodam jeszcze, że grafika na okładce jest dziełem Mikołaja Moskala, a liternictwo - Kai Gliwy, którym serdecznie dziękuję za dodanie tak pięknego wymiaru wizualnego do moich poczynań."


Do pobrania jak zawsze z JUNOUCAST.COM!

Pzdr,
Buszkers

3 komentarze:

Mikołaj pisze...

biutyful. smazenie jak nic.

Bisti pisze...

klasa sama w sobie

Anonimowy pisze...

link do odsluchu mozna prosic?