czwartek, 6 maja 2010

BBQ vol 3 - Guido!
Yo!

Nasze gorące ziomy z wrocławskiego BBQ robią kolejną świetną imprezę we Wrocławiu w ten weekend. Jeśli nie będziecie w Łodzi na Diggin ani na Seijim w Gdańsku to musicie dojechać do 71 na Guido! :)

Wiosną powracamy z potrojoną silą! Z pośród wielu powodów dla których majowa impreza będzie wyjątkowa, warto podkreślić ten najważniejszy z najważniejszych : GUIDO.
Od kiedy w lutym 2009 roku nakladem Punch Drunk Records ukazal się jego singiel 'Orchestral Lab', Guido jest niepowstrzymywalny. Jego melodyjne, basowe kompozycje odmienily oblicze dubstepowej produkcji i podbily serca wszystkich od Roba da Banka, po Sindena. Charakterystyczny styl Bristolczyka można tak naprawdę określić jednym slowem : muzyka; w swoich produkcjach Guido nie boi się bowiem stawiać instrumentów i melodii na równi z rytmem i basem.
Guido zagości na trzeciej edycji BBQ niemalże w przededniu wydania Jego debiutanckiego albumu "Anidea". Najbardziej oczekiwane LP tego sezonu jeszcze nie trafilo do tloczni, a już zdażylo wywolac masowy entuzjazm wśród creme de la creme brytyjskich producentów.

Po polski support również sięgneliśmy na najwyższą pólkę. Teezy to 1/2 doskonale Wam znanego duetu Supra1, którzy po zeszłorocznych występach od Hong-Kongu po LA zamknęli się w studio i efekt ich pracy - 'I Still Believe EP' ukaże się niebawem nakładem nowojorskiej oficyny Trouble & Bass.
Z kolei reprezentant barw VODKA TEARZ - Intreau - po efektownym debiucie w Berlinie, gdzie zagral obok takich nazwisk jak Simian Mobile Disco czy Boy8-Bit, po raz pierwszy wystąpi ze swoim autorski materialem przed wroclawską publicznością. Rolę gospodarza pełnić będzie jubilat Dizzy, któremu wraz z nadchodzącym remiksem (i ćwierćwieczem) warto tego wieczora poświęcić szczególną uwagę.


8 MAJA 2010
KLUB OSRODEK (przy teatrze muzycznym Capitol)


BBQ VOL. 3

WITH:


GUIDO (PUNCH DRUNK RECORDS / UK)

http://www.myspace.com/guidoproductions


TEEZY (SUPRA1 / KRAKÓW)
http://www.myspace.com/thisissupra1

INTREAU (VODKA TEARZ
)
http://www.myspace.com/intreau
DIZZY (BBQ)
http://www.myspace.com/oighdizzytSTART GODZ. 21
WJAZD 10/15Pzdr,
Buszkers

Brak komentarzy: