czwartek, 29 stycznia 2009

Zaległości


szymkiewicz.net


Ostatnio przestój na blogu, ale ja chociaż mam wytłumaczenie. Jako najmłodszy JuNouMers jeszcze zamulam na studiach i mam sesję ale reszta to nie wiem co robi, opierdalacze jedni ;)

Let's get down to business.

W zeszłym tygodniu Fil i Groh podbili Częstochowę, ja takim osiągnięciem w poznańskim Eskulapie pochwalić się nie mogę bo frekwencja w klubie słaba (siano mentalcuta r.i.p. [']) ale melanż i tak był przedni. Jak DJ SL śpi na podłodze, Spinboy w kuchni a Sebol podkłada głos do teledysku "I'll be missing you" to znaczy, że było nieźle. ;) Dzisiaj !EDU w Eskulapie, ale ja się niestety w robocie nie zjawię, wkuwam jak na nerda przystało i zastępuje mnie DJ Sajam.

Z innych rzeczy to możecie posłuchać audycji z Radia Afera w której ja i MentalCut nawijamy o minitourze Tomb Crew po Polsce, zawodzie didżeja i innych dziwnych rzeczach. No i po jako pierwsi w Polsce puszczamy w eter Little Jinder - Polyhedron (Supra1 Remix).Za tydzień urodziny Miza w Eskulapie. Jaram się. Szczegóły poniżej.

Górna scena (dubstep, bass music):
LOEFAH + SGT POKES (DMZ / Londyn)

Mizu – Bday! (Dubside / Poznań)
Mentalcut (Poznań)
Feelaz (extension.pl / Poznań)
Aniou b2b Grabadub
VJ Stona

Chillout (dub techno, down tempo):
Buszkers, Piotruś Pan (Poznań)


Oprócz tego, że będzie gruba biba to jaram się, że będę mógł pozamulać dubtechy i mroczne minimalo-strzyki-pyki na chilloucie. Tego mi brakowało ;) Dokładniejsze informacje na stronie WSHE Łódź.

Będzie mniej więcej tak:
Dzień później w Krakowie druga edycja imprezy pt. Berlin Hilton w krakowskim Ministerstwie. Grają gorące ziomy - Mian i Feelaz. Lubiącym "techno po nóżkę" krakowiakom - polecam! PromoMix do odsłuchania TUTAJ.

A z Mianem się zobaczę 6 Marca w nowym krakowskim klubie mieszczącym się na Kazimierzu - Mish Mash. Będziemy mieli przyjemność pograć tam razem na opening party, ma być mega grubo, także zapraszam :) Line-Up na cały marzec też prezentuje się imponująco.

Więcej grzechów nie pamiętam.


Pzdr,
Buszkers

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

ja odpoczywam po czymkolwiek