wtorek, 22 lutego 2011

Take - Only Mountain - Remixes


Ten tydzień obfituje w ciekawe wydawnictwa. We wspomnianej w poprzednim poście amerykańskiej wytwórni Alpha Pup Records właśnie ukazał się album z remixami jednej z ciekawszych nu-beatsowych płyt zeszłego roku czyli Take "Only Mountain" (pisał o tym na naszych łamach Cziken).

Zacznijmy od klipu kawałka zremiksowanego przez samego Take'a:


Na płycie sporo świetnego materiału od takich nu betasowych tuzów jak: Tokimonsta, Mono/Poly, Low Limit, Om Unit i wielu innych. Sporo remiksów jest już do posłuchania: Mux Mool, Free The Robots, Griffi, Dibiase, Anenon i Eliot Lipp.

Tu wrzucę jedną z moich ulubionych reinterpretacji mojego faworyta z oryginalnej płyty Take'a - "Neon Beams". Autorem tego remiksu jest laureat oficjalnego konkursu, którego nagrodą było znalezienie się w tym zaszczytnym gronie. Został nim nasz dobry znajomy z Wiednia, czyli The Clonious!

Take - Neon Beams (the clonious rmx) by TAKE

Niestety nie mogę nigdzie znaleźć remiksu autorstwa jednego z moich ulubionych elektronicznych producentów Falty DL'a, który zrobił na mnie szczególne wrażenie.

W każdym razie płyta jest niesamowita. Polecam ją wszystkim tym, którzy chcą posłuchać jaka jest kondycja sceny nu-beats, bo lista osób zaangażowanych jest imponująca. Zobaczcie zresztą sami na oficjalnej stronie składaka. Take - Only Mountain: The Remixes zdecydowanie polecam!

Pozdrawiam,
groh

Ps. dziś usłyszałem, że Take oraz Free The Robots mają pojawić się w Gdańsku jeszcze w marcu, więc bądźcie czujni, bo tego wydarzenia nie można przegapić...

1 komentarz:

Sebol pisze...

W marcu ;) http://www.facebook.com/event.php?eid=110421782367056