piątek, 25 lutego 2011

Imprezowy weekend


Dla wszystkich, którzy nie mają planów imprezowych na najbliższy weekend, a będą w Warszawie chcieliśmy zaprosić na dwie konkretne "JuNouMi Balangi".

Pierwsza z nich jest już dziś w kawiarni Jaś i Małgosia (FB). Groh i Jonkpa zabiorą wszystkich w winylową podróż przez elektroniczne dźwięki z ich bogatych kolekcji płytowych. Na dodatek z gościnnym setem pojawi się nasz człowiek z Krakowa, autor energetycznego junoucastu #24, czyli Mian! Wejście tylko 5 złotych!


MIAN to uosobienie antycznego ideału kalos kagathos. W swoich występach łączy to co piękne z tym co dobre, w nieunikniony sposób prowadząc do osiągnięcia szczęścia w postaci absolutnej - ciarek na karku, łez w oczach, przyspieszonego rytmu serca.

Nazywany polskim Luciano (nie tym reggaowym, ale tym białym z wąsem) MIAN realizuje założenie sztuki jako imitacji natury stąd w jego, elektronicznym przecież, brzmieniu silnie zaakcentowany jest element organiczny, czy nawet folkowy - w jego setach, poza syntetycznymi kickami…W sobotę natomiast zmieniamy klimat z elektroniki na bardziej organiczne brzmienie. W znanej i lubianej Huśtawce z cyklu Funky Mamas and Papas presents zagra gospodarz Groh wraz z gościem z Poznania - Buszkersem. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów Buszka, gdyż sami jesteśmy ciekawi jak on się odnajdzie w stylistyce funk, soul, disco, która panuje na huśtawkowych bibach.

Zapraszamy! Będzie się działo!

JuNouMi Crew

ps. a wszystkich z Krakowa i okolic zapraszamy dziś do klubu Łódź Kaliska, gdzie odbędzie się 'Daniel Drumz 10" Release Party' z udziełem francuskiego wirtuoza nowych brzmień Fulgeance'a!!!

Brak komentarzy: