piątek, 11 lutego 2011

Lower Entrance promo video


Nadeszła pora na promo klip do nadchodzącego wielkimi krokami debiutu Lower Entrance, czyli mam nadzieję miłej niespodzianki od U Know Me Records.

Klip przygotował nasz przyjaciel Stona ze sławnego, poznańskiego DDC:


Kim jest Lower Entrance? Zobaczcie jego krótką biografię napisaną osobiście przez naszego bohatera:

"Pochodzę z małej miejscowości Kłobuck kilka kilometrów od Częstochowy. Od 4 lat mieszkam w Irlandii. Pierwsze kroki w muzyce stawiałem około roku 2000. Pierwsze nagrania w domowym studiu i małe koncerty w lokalnych "klubach" i pubach. Później zająłem się tworzeniem bitów. Pierwsze produkcje komponowałem sam, bez użycia sampli na klawiszu i komputerze. Wyjazd za granicę otworzył drzwi i nowe możliwości. Zakupiłem sprzęt trochę płyt,aby przenieść moje produkcje na wyższy poziom. Obecnie zajmuje się muzyką która jest mieszanką hip-hopu, jazzu, trip-hopu i elektroniki. Moje utwory bazują na samplach z winyli oraz instrumentach elektronicznych. Lubię poszukiwać nowych dróg. Lubię dobrą muzykę, którą niekoniecznie trzeba klasyfikować. Lubię wszystko co ambitne, przynoszące nowe doznania. Słucham szerokiej grupy artystów, od Take, Nosaj Thing czy Lotusa poprzez Portishead, Unkle czy Bonobo aż do A Tribe Called Quest czy Jurassic 5. Obecnie tworzę projekty jako Aby oraz Lower Entrance."


W klipie słychać fragment drugiego singla LE, który baaaardzo przypadł mi do gustu i na szczęście nie tylko mnie on się podoba :)

Lower Entrance - Back Entrance [UKM 004] by U Know Me Records

A co myślisz o nim Ty?

EPka Lower Entrance ukaże się 21. lutego. Będzie na niej 5 numerów od LE oraz ekskluzywny remix Rhythm Baboona, który jest także autorem kosmicznej okładki. Tym razem nasze wydawnictwo będzie dostępne wyłącznie na nośnikach cyfrowych (mp3/wave) w sklepach z plikami na całym świecie.

Pierwszy singiel LE już wzbudził spore zainteresowanie. Oto dwa dowody: pierwszy i drugi.

Kupujcie polskie pliki :)
groh

PS. a słyszeliście że Daniel Drumz EP i Kixnare 2LP to bestsellery w Japonii? zobaczcie --> JET SET

Brak komentarzy: