wtorek, 22 lutego 2011

Kolejny winyl UKM


Wczoraj miała swoją premierę debiutancka EPka Lower Entrance [UKM 004], o której już nie raz na blogu wspominałem. Ukazała się ona wyłącznie w formacie cyfrowym, więc kupić ją możecie na przykład na juno lub Itunes.

Z okazji premiery pojawiły się na chmurkach dwa kawałki pochodzące z płyty. Posłuchajcie zatem numeru "Mind Your Space" oraz nagranego przez Rhythm Baboona remixu "Dustlover Stay Strong":

Lower Entrance - Mind Your Space [UKM 004] by U Know Me Records
Lower Entrance - Dustlover Stay Strong (Rhythm Baboon Remix) by Rhythm Baboon

Oryginał "Dustlover Stay Strong" znajdziecie na bandcampie LE. A na tej stronie znajdziecie też utwory, które nie weszły na EPkę. Możecie zatem dokonać oceny czy wybraliśmy dobre numery...

Lower Entrance EP [UKM 004] promo


Dla wszystkich wielbicieli wosku oraz coraz większego grona wielbicieli kawałka "Back Entrance" mam bardzo dobrą wiadomość. Za około miesiąc powinna być już do kupienia siódemka z tym właśnie sztosem od Lower Entrance. Co więcej b-side to remix tytułowego numeru o wiele mówiącym tytule "Teielte is dancing remix"! Od strony graficznej label przygotowuje Rhythm Baboon. Jeśli dodam jeszcze, że mastering zrobiony został w amerykańskim studio wytwórni Alpha Pup (przez Conrada Magabo) to chyba nie muszę pisać zbyt wiele więcej. Acha, jeszcze jedno - nakład to tylko 300 sztuk!

Ktoś zainteresowany?

Piona!
groh

3 komentarze:

camber pisze...

no oczywiscie pierwszy fan junoumi czyli ja ;)

Anonimowy pisze...

moze byc ;)) o ile remix dobry...

Anonimowy pisze...

łykam bez dwóch zdań! produkcje Lower Entrance miażdżą !