wtorek, 15 czerwca 2010

Lubimy dobre klipy (buszek edition)

Yo!

Wiem wiem, to zawsze Groh zalewał Was nowymi klipami. Ale ostatnio ma urlopową formę a mi się nazbierało parę perełek, więc...

O płycie Take'a wspominał nasz najbardziej utalentowany blogger Cziken. Ja dorzucam video z premiery jego albumu w Low End Theory (LA).Nad albumami z Diala nadmiernie podniecałem się już parę razy na tym blogu (np. tu i tu), powinienem wyluzować, ale jak tu nie pozwolić Wam obcować z nowym klipem Efdemina. Kawałek "There Will Be Singing (Chicago)" pochodzi z jego nowego albumu "Chicago". Label wiadomo jaki.A teraz coś specjalnie dla Groha. Jego ulubiony raper ever (chyba) w kawałku z nadchodzącej płyty Marka Ronsona "Record Collection". Bang bang bang!Następnie wykonawcy z tegorocznego Selector festiwalu w KR - Audio Bullys. Kawałek nie powala, ale ja (nie wiem czemu) mam do panów Franksa i Dinsdale'a sentyment. Może z powodu tego kawałka? Sprawdźcie nowy kolorowy klip "Only Man".
I na koniec klip nieprzeklejalny, trzeba się wysilić na jednego więcej klika. Ale zaufajcie, warto. Zgadzam się panem z komentarza, Jagermeister i Cola do tego kawałka pasują jak ulał. Z ostatniej płyty Wallsa dla kolońskiego Kompaktu - "Burnt Sienna". <<< KLIKAĆ.

Pzdr,
Buszkers

3 komentarze:

fil pisze...

Bardzo fajne klipy. Szczególnie Audio Bullys, chociaż ich kawałek jedynie w porzo.

Nie wiem za to, czy q-tip to ulubiony raper Groha ever, ale chyba tak, skoro ten kawałek:

http://www.youtube.com/watch?v=dUl9Zn-IK4E

słyszę na niemal każdej imprezie, na której gra. Co najmniej od 2007.

A może po prostu uwielbia Roberta Smitha?

:)

Mateusz pisze...

Audio Bullys - Only Man (Reset! Remix) ło ło ło, a co do Ronsona to dobry synth, podoba mi się.

btw. córka Ronsona nadal chodzi z Lindsay Lohan? ;)

Anonimowy pisze...

numer Ronsona przekozacki!!
pozdrawia utalentowany, piękny i wogóle odjechany... junoumi ;)