czwartek, 17 czerwca 2010

Kill Da Chill Vol. 2Elo,

Spamming continues. Jakby komuś w sobotę (i w niedzielę!) się nudziło to zapraszam do poznańskiego Eskulapa na Kill Da Chill vol. 2. Tłusty bas będzie z nami. Ja z ekipą Foxhole okupuję drugi stage gdzie będziemy miętolić dubtechy, minimale i inne srogie gatunki. A w niedzielę after na poznańskiej plaży nad Wartą w tzw. "Kontenerach". Zapraszam!

Druga odsłona imprez z cyklu Kill da Chill! z pewnością nie będzie odstawać muzycznie oraz jakościowo od pierwszej, na której do 6 rano przewinęło się 500 osób, a set Tom’a Encore’a wyssał większość sił z poznańskiej publiki. Tak jak poprzednio i teraz wydarzenie to rozegra się na dwóch scenach. Pierwsza z nich, dubstepowa gościć będzie dwoje Skandynawów- Dayn’a oraz Daladubz’a. Obok nich mieszankę dubstepu i glitchopu wspomaganą turbo-scratch’em zagrają gospodarze, FoxHole. Za drugą scenę, na której królował będzie minimal oraz dubtech odpowiadają również członkowie FoxHole, zapraszając na nią jednocześnie dobrze znanego, nie tylko poznaniakom Buszkersa. Niestandardowy charakter imprezy dopełni także oprawa instalacyjno-wizualna przygotowana przez 3 młodych artystów z wspomnianego poznańskiego kolektywu.A tutaj mixik od importowanych gwiazd wieczoru.

25 min mix by Dayn

A także promomix od Paszczaka!"Dzień po KdC! od godziny 15 zapraszamy na after w tzw. KONTENERACH (KontenerArt).

CHILL's BACK!
W planie:

grill
chill
muzyka (wszycy grajkowie z poprzedniego wieczoru w Eskulapie)
zdjęcia
filmy
używki wszelkiego rodzaju

After do godzin późno nocnych- wczesno rannych "


Inne linki:

ZAPISZ SIĘ NA FB >>> http://www.google.pl/url?sa=t&source=web&cd=2&ved=0CBkQFjAB&url=http%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fevent.php%3Feid%3D115649895145582%26ref%3Dmf&ei=K8QZTJr5Nc75ObHdibcK&usg=AFQjCNE9KNKw_c8NGqTTvblVH0GQZtYJ6Q

http://www.mmpoznan.pl/meeting/8700/Kill+da+Chill.html

http://www.myspace.com/dayndubs

http://www.myspace.com/daladubz


Pzdr,
Buszkers

Brak komentarzy: