środa, 30 marca 2011

Nadchodzi UKM 005


U Know Me ostatnio nie śpi! Mamy dla Was kolejne cacko: winylowe siedem cali od Lower Entrance (na zdjęciu powyżej), którego mam nadzieję nie muszę już przedstawiać.

Tłoczy się właśnie wyjątkowa siódemka na której obok znanego i lubianego sztosa LE pod tytułem "Back Entrance" (poniżej) mamy też
remix od nie mniej znanego Teielte (o wiele mówiącej nazwie "teielte is dancing remix").
Lower Entrance - Back Entrance [UKM 004] by U Know Me Records

Ów remix doczekał się swego klipu, który chciałbym Wam zaprezentować. Zdjęcia zrobił w Tokio nasz człowiek Cakeshop, a później poskładał je i zajął się postprodukcją 100na. I oto przed Wami kolejne dzieło od U Know Me Records:

Lower Entrance - Back Entrance (teielte is dancing remix) [UKM 005] from U Know Me Records


Napiszcie koniecznie jak powyższy klip Wam się podoba!

A wracając do samej płyty [UKM 005] to ze względu na jej niewielki nakład (tylko 300 sztuk) rozpoczynamy już przedsprzedaż. Koszt jednego winyla to 30 złotych (+ koszt wysyłki). Po szczegóły piszcie na sklep@junoumi.com, a winyle rozsyłać będziemy najwcześniej za tydzień.


Przypomnę jeszcze, że mastering obu kawałków zrobił za wielką wodą Conrad Magabo ze znakomitego Alpha Pup Records. Uwierzcie mi, że winyle brzmią bosko (mam już testpresing).

no dobra, to tyle na dziś,

podjarany groh

6 komentarzy:

Triz pisze...

http://likethatyo.blogspot.com/2011/03/lower-entrance-back-entrance-teielte-is.html

Anonimowy pisze...

tak! :D

bling033 pisze...

zajebiste kolory na labelu!

Anonimowy pisze...

bardzo wczufkowe video. propsy

Anonimowy pisze...

nie no wszystko fajnie - klip, oryginal lower-a ale ten remix - to jest pierwsza rzecz od teielte ktora mnie nie kreci - nie wiem czemu. jego lp i remiksy dla daniela urywają dupe ale ten jest jakiś czerstwy....mimo to szacun. dajesz następny bit ziom!omonscos

luth tscharny pisze...

dzisiaj dostalem siodemke. rewelacja. czekam na maj.