piątek, 18 marca 2011

Salva


Zapamiętajcie nazwisko Paul Salva, bo sądzę, że to przyszłość sceny bassowej na świecie. Mieszkał ostatnio w San Francisco, ale co wiele Wam może powiedzieć o produkowanych przez niego dźwiękach, właśnie przeprowadził się do Los Angeles.

Mnie rozwalił na łopatki swoim debiutanckim albumem 'Complex Housing' (powyżej okładka) wydanym w lutym na niebieskim winylu w labelu Friends of Friends. Właśnie pojawił się klip do numeru "Keys Open Door". Posłuchajcie i popatrzcie:

Salva - Keys Open Doors from FoF Music on Vimeo.


Mój faworyt z płyty to 'Beached', ale jeśli lubicie szeroko pojęte nu-beatsy to koniecznie sięgnijcie po cały krążek Paula. Myślę, że płyta jest tak różnorodna, że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Salva - Beached

Jak to ładnie ujął Maceo: Strictly for future funk beat junkies!


Jeśli chcecie jeszcze bardziej zagłębić się w brzmienia, które promuje Salva to najlepszą okazją jest najnowszy podcast dla amerykańskiego serwisu XLR8R, który nagrał nasz bohater, a link do ściągnięcia wraz z tracklistą znajdziecie TUTAJ.

Miks pokazuje jak szerokie spektrum zainteresowań muzycznych ma Paul Salva i to w jego muzyce podoba mi się najbardziej.

piona!
groh

1 komentarz:

cziken pisze...

CH mam od tygodnia i jaram się jak dziecko :)