piątek, 1 kwietnia 2011

fLako - The Mesektet


O fLako, czyli mieszkającym w Londynie Dario Rojo-Guerra, w którego żyłach płynie czilijska krew już nie raz wspominałem. Między innymi dlatego, że jest on autorem jednego z moich ulubionych sztosów A.D. 2010:

The Awful Dynne by fLako

Z tym większą przyjemnością chciałbym zapowiedzieć jego nowe dwupłytowe wydawnictwo pod tajemniczym tytułem "The Mesektet" (już 6. maja ukaże się w Project Mooncircle!). Oto smakowita zapowiedź:

PMC077 - fLako - The Mesektet album snippet by Project Mooncircle

'The Mesektet’, in ancient egyptian mythology, is one of the two solar boats used by the sun god ‘Ra’ to travel through the cycle of night and day and carry the moon across the sky. It is told that he died every dusk, had to fight the dark forces of the underworld and bring light to the dead souls as he passed through – just to be reborn in the morning


Tym bardziej jest mi miło, że mogę oficjalnie potwierdzić, iż dwa tygodnie po premierze swej nowej płyty fLako zajrzy na U Know Me Night do warszawskiej Cafe Kulturalna!

20. maja będzie się działo! (a to nie jedyna gwiazda z zagranicy zabookowana na ten wieczór!). O szczegółach już wkrótce, a na zachęte fragment zeszłorocznego występu LIVE naszego bohatera.oj, będzie gorąco!

piona!
groh

Brak komentarzy: