piątek, 18 marca 2011

Viadrina


Dziś wpis mocno klubowy, bo przed Wami duet, który swoimi produkcjami zaczyna robić zamieszanie w klubowym świecie - VIADRINA.

Za tą tajemniczą nazwą kryją się dwaj producenci i didżeje: Mateusz (Stadtkind) z wrocławskiej ekipy Slam Dunk oraz pochodzący ze Szczecina Konrad, znany bardziej jako Harbour Horse.


Sporo ich produkcji znajdziecie na oficjalnej chmurce duetu, ale do napisania tego posta zmotywowało mnie przede wszystkim najnowsze wydawnictwo 'Better', które ukaże się 28. marca w digitalowej oficynie Pets Recordings (należącej do Catz'n'dogz). Zresztą zobaczcie i posłuchajcie sami:


Pets_08_Viadrina_-_Better by pets_recordings

Dla mnie bomba!

Dodać warto, że kolejne zakontraktowane już release'y chłopaków ukażą się w znanym, fińskim Top Billin. A żeby o Viadrinie obraz uzupełnić wrzucam specjalny set panów, nagrany w celu promowania zacnego Boogie Brain Festival:

"Pierwsza część setu przygotowana została w Berlinie przez Mateusza (Stadtkind), druga nagrana na żywo w studiu szczecin.fm przez Konrada (Harbour Horse). Melodyjny house na początku, później bardziej techniczna, mocno klubowa odsłona promo mix'u"Warto śledzić karierę Viadriny i przybić im pionę w klubie!

Trzymam kciuki za sukcesy!
groh

Brak komentarzy: