środa, 2 marca 2011

Exile w Warszawie!


To niesamowite jak nas rozpieszczają polscy promotorzy muzyczni. Wychowałem się w czasach kiedy ktoś ciekawy z zagranicy zaglądał do nas raz w roku. Wtedy do głowy by mi nie przyszło, że muzycznych gwiazd będzie u nas bez liku. W fajnych czasach żyjemy, bo już w piątek kolejna ciekawa postać, której nie można przegapić pojawia się w Warszawie. Mam na myśli pochodzącego z Los Angeles beatmakera kryjącego się pod pseudonimem Exile. Wielkie brawa dla ekipy WARSOUL za kolejny wspaniały line-up.


Exile pojawi się w piątek w Cafe Kulturalna z żywiołowym live setem na MPC, a jego sesję uświetni swoim setem legendarny dj i producent z Detroit, House Shoes! Szykuje się świetna impreza.


Co więcej już od 17:00 w Nowym Wspaniałym Świecie rozpoczną się darmowe warsztaty prowadzone przez bohaterów wieczornej balangi. To wyjątkowa okazja do bliższego kontaktu z topowymi postaciami nowobeatowych brzmień. Zobaczcie co on wyprawia na swoim MPC:


Polecamy, zapraszamy!

Na zachętę ostatnia audycja KOSMOS, w której specjalny podcast Exile'a. Obok nich do sprawdzenia premiera radiowa numeru, który zachwycił mnie już przy pierwszym słuchaniu. Numeru, który zapowiada zarazem oczekiwaną przez wielu winylową EPkę Enveego w U Know Me Records!

KOSMOS 2011 VOL.9 feat. EXILE Guest Mix by KosmoSDo zobaczenia,
groh

3 komentarze:

fil pisze...

ten Exile wygląda jak starszy i grubszy brat Groszka :D

JuNouMiCrew pisze...

Nie taki starszy i nie taki grubszy!

Miko pisze...

Kozak event.