niedziela, 2 stycznia 2011

Houndz N Foxz Records


Dawno nic nie pisałem a że Sylwestrowe szaleństwo już za nami, dlatego najwyższa pora wziąć się do pracy. Rok 2011 obfitował będzie zapewne w wiele muzycznych odkryć, wzruszeń czy też jakichkolwiek innych emocji. Mam nadzieję, że jakąś część z nich będzie w stanie wygenerować projekt nowej wytwórni, której zadaniem jest totalna zabawa z muzyką. Po kolejnych wydawnictwach będzie można spodziewać się wszystkiego.

Na pierwszy ogień idzie winylowe wydawnictwo - płyta Supreme EP sygnowana przez Adama Petera, który sam o sobie mówi tak...

„Adam Peter, rocznik 79. Po przerzuceniu się z bębnów realnych na wirtualne, okazało się w 1997, że to co nagrywa nosi już nazwę i na dalekich wyspach zwie się drum and bass. Wraz z Norbertem Jabłońskim współtworzył w latach 2000-2003 kolektyw Urban Clique, nagrywając kilka utworów i występując min. w jedynym słusznym JazzRadio . Dzięki potajemnym koneksjom z niewidzialną ręką, chłopięce marzenie o lataniu, udało się zrealizować nakładem wytwórni Houndz N Foxz Records, w postaci EP’ki „Supreme”

Płytę promuje utwór "Supreme Being" do którego powstał teledysk.
Do znalezienia jesteśmy również na SoundCloud jako HnF Records - dokładnie TUTAJ

Więcej info wkrótce.

Pozdrawiam,

link

Brak komentarzy: