piątek, 5 marca 2010

JuNouMi Rec. EP vol.4

Wspomniałem już kiedyś o wznowieniu tłoczenia, lubianych w pewnych kręgach, winylowych kompilacji rapowych pod szyldem JuNouMi Records.

Po okresie, w którym hiphopolo zapanowało w polskich mediach nadeszła spodziewana odwilż, która w moich oczach tylko korzystnie wpłynęła na "jakość polskiego rapu".

Pomysł na "rezurekcję" JNM pojawił się nagle (pod koniec zeszłego roku) i przyznam, że szybkość wprowadzenia jego w czyn bardzo mnie zaskoczyła (in plus). Tym razem zacząłem kompletowanie składu głównie od producentów, których cenię i tak zostało nagranych 10 eksluzywnych numerów. Mieszanka doświadczenia z młodością :)


Wracamy do korzeni: label projektuje nasz człowiek Supa (ten od pierwszych trzech składanek), mastering robi Noon (w swoim studiu audio-games), a winyl będzie żółty.


Ponieważ tracklista nie jest jeszcze ułożona, zostanie ona podana w późniejszym terminie. Teraz mogę podzielić się alfabetyczną listą producentów i raperów. Spróbujcie obie listy złożyć w całość sami.

na bitach: Dj Twister, Kixnare, Mej, Metro, Patr00, Returners, Roux Spana, Snobe, Święty Mikołaj, Webber.

na mikrofonach: Janek, Kasina, Łona, Mej, Mes, Mi-La, O.S.T.R., Patr00, Piter Pits, Pjus, Prof, Rymek, Smark, Stasiak, Te Tris, Temzki, Wnkz.

Teraz wszystko w rękach (i uszach) Noona, u którego zgromadzony jest cały materiał. Planujemy w przyszłym tygodniu puścić całość do tłoczni.

Wkrótce podam oficjalną tracklistę i dla niecierpliwych promomix.

Kupujcie polskie winyle!

g.


Bookmark and Share

7 komentarzy:

be_easy pisze...

zapowiada się bardzo smakowicie :)

Anonimowy pisze...

nic ciekawego

Anonimowy pisze...

Dobra ekipa na majkach i na bitach, propsuję bardzo ten projekt. Same porządne ksywy bez buractwa i dansingu.

Anonimowy pisze...

Mam to gdzieś

Zrobicie z 200sztuk pewnie , po 100zł za jedna .
W dniu premiery wykupią je wszystkie te sępy, zęby po miesiącu na allegro po 250zl sprzedać....

Jak skasujecie komentarz to znaczy ze potwierdzacie to.


Polski RAP-DEAD.

Mighty Vibes pisze...

Resellerzy, do boju!!!

Anonimowy pisze...

"Zrobicie z 200sztuk pewnie , po 100zł za jedna .
W dniu premiery wykupią je wszystkie te sępy, zęby po miesiącu na allegro po 250zl sprzedać...."

gościu, żadne jnm nigdy nie kosztowało 100 zł w normalnej sprzedaży. (1,2,3 coś koło 50zł, nie? junoudet-75 chyba (2lp)) co do ilości, to polskie płyty osiągają średnio 300-400 szt. (asfaltowe wydawnictwa), chociaż było kiedyś 600 szt. "7" ostr <-- największe wyd. asfaltu. a Kodexy były w 300 sztukach i zobacz, są na allegro jeszcze po 60 zł, nie zeszły. Ogarnij się i zobacz, jakie są normalne nakłady w Polsce i wtedy pisz.

Unknown pisze...

Nie mogę się już doczekać ... tak jak pisałem !! Zapowiada się dobrze, będzie się dobrze komponować z resztą moich płyt z pod znaku JNM

czekam na info, gdzie i kiedy dostępne będą vinyle (biorę sztukę!!)