sobota, 24 października 2009

Trafiłem wczoraj na fajny koncert...

I znowu będzie o polskim reggae :)

Wczoraj opijaliśmy urodziny Fila i po wystawnej kolacji przyszedł czas na clubbing przez duże C. Skończyliśmy w dobrze nam znanym Balsamie (wkrótce tam robimy promocyjną imprę Sonar Soula, ale o tym wkrótce).

W klubie trwał koncert, który nie tylko na mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie.
Bardzo dobry kontakt z publicznością, ciekawe brzmienie i chwytliwe teksty. Miłe zaskoczenie, przed Wami RaggaMoova..."Raggamoova - warszawska formacja muzyczna, znajdująca się na skraju pomieszanych gatunków. Multistylowa, multi-instrumentalno-wokalna mikstura pulsującego raggamuffinu, twardego rapu, bujającego funku i gorącej brazylijskiej socy. Ekipę tworzą obecni i nieobecni współtwórcy takich projektów jak (Jasna Liryka, Tumbao Riddim Band, Jazz-Us, Good Religion, Soundz Of Freedom, Funk Me Hard). Dwa niepokorne i charyzmatyczne wokale, głęboki rastafariański bas, rytmicznie reggaeująca gitara, najbardziej (im)pulsująca perkusja w mieście, bardzo klawe klawisze, grubo cięte, osadzone w hip-hopie skrecze - To właśnie Raggamoova band."

Fotoz Muz - mistrz ceremonii
RastaManiek - mistrz ceremonii
Gono - basowe masaze wnetrznosci
Orzel - rytmizer transu
Viclaf - rikebaka baka
Luciano - czarno-biala magia
Dj Bary - winylizacja czarnych plackowZdecydowanie polecam ich koncerty i po wejściu na ich oficjalnego majspejsa, widzę że docenili ich także na jednym z najlepszych polskich festwiali. Tytuł "Winner of Ostroda Reggae Festival" to świetna rekomendacja.Żeby nie być gołosłownym wrzucam link do ich mini epki "OOVAGGA", którą warto sprawdzić.
(szczególnie polecam numer "Mam siłę" )


Wielka piona dla Raggamoova!

/groh


Bookmark and Share

Brak komentarzy: