wtorek, 20 października 2009

Sa-Ra na Warsoul !

Znacie Sa-Ra ?!


Powinniście, ale jeśli nazwa tego super tria niewiele Wam mówi to zobaczcie krótki wywiad (4 minuty):


Już 6 listopada Sa-Ra pojawią się na kolejnej odsłonie wyśmienitego cyklu Warsoul, za którym stoi nie kto inny jak Maceo Wyro. (poprzednim gościem cyklu była zajebista ekipa z Nowej Zelandii - Electric Wire Hustle. Było grubo! Byłem, widziałem)

Świetne info o tym wydarzeniu sporządził Sebol i zachęcam do zaznajomienia się z jego blogiem, gdzie owo info znajdziecie.

Natomiast ja pójdę na skróty i wkleję fragment oficjalnego newslettera:

SA-RA CREATIVE PARTNERS są bez wątpienia jednym z najciekawszych zjawisk muzycznych ostatniej dekady. Ich debiutancki singiel "Glorious" z 2003 roku w zaskakujący sposób ożenił psychodeliczny styl Parliament Funkadelic z kosmiczny brzmieniem przyszłości, pozostawiając daleko w tyle produkcje The Neptunes i Timbalanda.

Ich talent producencki zaowocował współpracą z takim artystami jak Bilal, Pharaohe Monch, 50 Cent, N.E.R.D., Black Eyed Peas, Jurassic 5, Roots Manuva, PPP, Common i Erykah Badu, której ostatni album "New Amerykah Pt.1" w dużej mierze współtworzyli. Ich utwory ukazywały się nakładem wytwórni Ubiquity, Sound In Colour, ABB Soul, Jazzy Sport, Babygrande i G.O.O.D. Music Kanye Westa. Ich najnowsza płyta "Nuclear Evolution/The Age Of Love" już w tej chwili uważana jest przez wielu za najlepszy album roku 2009. Tymczasem do wydania kolejnego dzieła Sa-Ra Creative Partners przygotowuje się legendarny Motown, a wśrod gości na płycie mają się pojawić m.in. Herbie Hancock i Me'Shell Ndegeocello!

Do Polski Sa-Ra Creative Partners przyjadą po raz pierwszy w ramach europejskiego trasy, która obejmie m.in. Paryż, Wiedeń, Amsterdam, Kopenhagę i Oslo. Trzon koncertowego składu stanowią Taz Arnold i Om'Mas Keith, których wspomagać będą gościnnie zaproszeni muzycy oraz tancerki.

Dwa dni przed koncertem w warszawskim Powiększeniu Sa-Ra zagra w słynnym londyńskim klubie Fabric. Warsoul Sessions 6ego listopada to jedyna i niepowtarzalna okazja, by zobaczyć tę kultową grupę w kameralnych warunkach klubowych.

UWAGA! Sala Powiększenia może pomieścić jedynie 300 osób, tak więc z zakupem biletu naprawdę nie warto zwlekać!

"COME WHAT? COME ALL, COME TO THE COSMIC BALL!!!"Sa-Ra Creative Partners live!
6.11.2009 Powiększenie, Warszawa
bilety: 50 zł przedsprzedaż (Side One), 60 zł w dniu koncertu
afterparty: Maceo Wyro, Andrew Meza (Ubiquity Records)


Jeśli jeszcze Wam mało to można zajrzeć na ich oficjalnego majspejsa.

Wielka piona dla organizatorów!


/groh

PS. Ciekawe jakie przyjadą z nimi tancerki :) a winyl Sonar Soula już w Side One! Kupujcie winyle! :)Bookmark and Share

Brak komentarzy: