niedziela, 2 sierpnia 2009

WynikiWybory na najfajniejszego w Junoumi zakończone. Największą ilość głosów zdobyła opcja "Nikt! Wszyscy są beznadziejni!", co powinno dać nam wszystkim do myślenia. Musimy bardziej starać się o wzgledy innych!

Pocieszające jest jednak to, że na najpopularniejszą z opcji głosowało jedynie 27% wyborców, co oznacza, że zdecydowana większość jakiegoś faworyta ma. Najwięcej głosów zdobył Buszkers, który na wieść o wynikach powiedział:

Jestem bardzo szczęśliwy. Po cichu liczyłem na zwycięstwo, ale wiedziałem, że nie będzie łatwo. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy oddali na mnie głos. Groh dzielnie walczył, serdecznie mu gratuluje, a także pozostałym członkom Junoumi. Martwie się jednak, że aż tyle osób twierdzi, że jesteśmy beznadziejni. Ja mam wielu fanów - gdzie są fani innych?

Na drugim miejscu z bardzo dobrym wynikiem (16%) uplasował się Groh, który jednak nie był w stanie wystosować dziś żadnego komentarza. Pozostałe miejsca zajęli kolejno: Jonkpa (6%, chociaż początkowo wydawało się, że podejmie walkę z liderami), Fil i Prezes (po 5%), Miss Groove, Cziken oraz Yoma (po 3%).

Po jednym głosie zdobyli Szatek i Link (po 1%). Biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej zagłosowali na siebie, należy z przykrością stwierdzić, że ich jedynymi fanami są oni sami. Obaj odmówili komentarzy.

Zbir nie otrzymał żadnego głosu, co stawia pod znakiem zapytania jego uczestnictwo w Junoumi, skoro nawet sam na siebie nie głosuje.

Wybory podsumował Prezes:
Uważam, że wiedza, o jaką jesteśmy bogatsi dzięki wyborom, pozwoli nam sprawniej się rozwijać. Druga połowa roku powinna zaowocować wieloma nowymi projektami. Wyniki wyborów nakazują co prawda zrewidować hierarchię ważności oraz prawa członkowskie wewnątrz Junoumi, mam jednak nadzieję, że pomimo średniego wyniku będę mógł w kolejnych latach dzierżyć zacne stanowisko Prezesa.

Tyle z gorącego wieczoru wyborczego. Pozdrowienia,

FilBookmark and Share

6 komentarzy:

Buszkers pisze...

Narkotykowego ciągu Fila ciąg dalszy...

fil pisze...

Temat na następną ankietę: Co on właściwie bierze? ;)

cziken pisze...

a ja tak bardzo wierzylem ze po wyborach cos sie zmieni... i co? obluda i narkomanstwo. o!

groh pisze...

http://static3.blip.pl/user_generated/update_pictures/98108_inmsg.jpg

basq pisze...

ej ,ja głosowałem na Szatka, bo często w Czarnym Spichrzu gra:)

link pisze...

chciałbym coś wyjaśnić - nie głosowałem na siebie tak więc wszelkie analizy są zupełnie bezpodstawne. jest nawet szansa, że ktoś mnie lubi (choć zapewne znikoma)