środa, 5 sierpnia 2009

I Love This Game!!!

Dzisiejszy post poświęcam mojej ulubionej grze drużynowej, czyli koszykówce.
Kiedyś wymiatałem, teraz powoli wracam do formy. Ostatnio zdobyłem nawet puchar prezesa jeziora Orle - pierwsze miejsce w trzech kategoriach! Rzut za 3, rzut z daleka i kto więcej trafi w jednej kolejce(trafiłem 8 na 9!!!).

Za przeciwników miałem Buszkersa, MentalCuta, Prezesa, Groha, Weekida, Ami i Gosię. Wszyscy bardzo się starali, ale byłem ON FIRE!!! ;)

Z tej okazji postanowiłem zrobić niespodziankę i opublikować SLAM DUNK CONTEST (Włocławek) z boiska szkolnego przy szkole podstawowej nr 18. Nie pamiętam, który to rok, czy 2000 czy 2001, mniejsza z tym.

Kosztowało mnie to dużo wysiłku. Pierwsza wersja, która została nagrana przez GROHA, potem pocięta przeze mnie wraz ze ścieżką audio wyszła tylko na VHS.

Kaseta zapomniana leżała chyba 8 lub 9 lat aż w końcu przypomniałem sobie o jej istnieniu i postanowiłem opublikować ją w sieci ale to nie było takie łatwe. Potrzebne było video - większość już nie działa lub zostało wymienione na DVD ;)
Pomyślałem sobie, że to ciężka sprawa, video, karta TV do komputera, program do przerobienia na DVD itp.

Olałem - kaseta trafiła do miłego Pana, który zgrał wszystko ładnie na DVD. Jedynym minusem jest to, że pomylił się w opisie szkoły. Wpisał nr 16 a to była 18, ale wybaczam. ;)

Dziś zabrałem się za cutting i wrzuciłem to wydarzenie na youtube. Oczywiście spotkała mnie niemiła niespodzianka - ścieżka audio została uznana za łamanie praw autorskich, więc raczej jej nie usłyszycie. Szkoda a warto było, bo starałem się dopasować do atmosfery contestu.

Konkurs wart zobaczenia. Jest tam paru wymiataczy, którzy w tamtych latach dawali radę, nawet JUNOUMANI się tam znaleźli. Moim zdaniem numerem jeden jest SŁOWIK, człowiek latawiec, dynamit w nogach, przepotężne dunki z naskoku. Drugi chyba SKOWRON za skok nad rowerem a trzecie sami musicie zdecydować.

[EDIT] Ja też tam byłem! Ale tylko podglądałem ;) Buszkers [/EDIT]Konkurs z dźwiękiem bez opisów dunkerów.

Slam Dunkers from pjkautomatic on Vimeo.


Pozdrawiam i do zobaczenia na AUDIOWIRONIE
JONKPA


Bookmark and Share

5 komentarzy:

mentalcut / mtlct / m-cut pisze...

propsy! jaram się!

groh pisze...

to były czasy...
łza się w oku kręci.

mam jeszcze kilka starszych filmików na małych kasetkach.

jeśli są chętni to mogę je zripować...

jonkper pisze...

Fly jonkpa fly up up to the sky!!!!

groh pisze...

tak to się robi w nba: http://www.youtube.com/watch?v=5ziyvWpY5Nc

Wisnia pisze...

lata swietlne od tego czasu minely
juz bym 360 nie zrobil, nawet na tym niskikm koszu. Dzieki za linka i pozdrowionka z mroznej wyspy.