środa, 6 października 2010

Jutro Squair Blaq w Warszawie!

Jeśli czujesz przesyt kolejnymi „największymi, wyjątkowymi, spektakularnymi” eventami typu musisz-tam-być, na które się zapisuje tysiąc osób na Facebooku, mamy dla Ciebie alternatywę.


Już jutro (czwartek) zapraszamy do kameralnego i przyjaznego OSiRu na Tamce na jedyny koncert Sonar Soul’a z MC Squair Blaq w Warszawie. Będzie okazja posłuchać na żywo klimatycznej muzyki zanurzonej w hiphopie, soulu, a nawet dubstepie w wykonaniu dwóch ciekawych artystów.

SONAR SOUL to autorski projekt Łukasza „Chicken” Stachurko, warszawskiego producenta i muzyka. Zadebiutował „oseskiem będąc” w 2001 płytą Namaste „Lot 76” , niedawno nakładem Razzmatazz Records ukazał się jego najnowszy elektryzujący singiel „Adore”.


MC SQUAIR BLAQ to z kolei raper z Chicago, na codzień lider tamtejszej formacji Animate Objects. Miał przyjemność dzielić scenę z takimi tuzami jak Mos Def, Digable Planets czy Dilated Peoples, a w Polsce współpracował m.in. z Voo Voo. W swoich tekstach nawiązuje do najlepszych tradycji „inteligentnego” lirycznie hiphopu, którą tak dobrze znamy z utworów A Tribe Called Quest czy The Roots.

Sonar Soul - Feelosophy feat. The Square Black Frames (FMAP006)

W zeszłym roku wydali w Funky Mamas and Papas pełen ciepłego i bujającego groove'u singiel „Feelosophy / Hide Your Face”. Obecnie chłopaki pracują nad nowym materiałem, czerpiącym więcej inspiracji z współczesnych brzmień dubstepu i nu beatz. W czwartek z pewnością wrócą do swoich porzednich, jak i zaprezentują najnowsze dokonania.


Dodatkowo ze swoimi winylami pojawi się groh, który uzupełnia skład tej wyjątkowej imprezy.

Dlatego jako powiadają Anglosasi - " Be there or be Squair Blaq!”

Gdzie: OSiR Café - ul. Tamka 40
Kiedy: Czwartek, 7 października 2010
Wjazd: 5 pln


Zapraszamy!

groh & Sonar Soul

Brak komentarzy: