środa, 27 stycznia 2010

nasze nowości wydawnicze

Wspominałem kiedyś o naszych bardzo ambitnych planach wydawniczych, nadszedł więc czas aby podzielić się aktualnym statusem kilku projektów.

1. Funky Mamas and Papas Recordings

W tym tygodniu do tłoczni poleciała płyta Kollage 'Your love is my love' 7" (FMAP 008)


Na singlu dwa tracki: album version z wokalnym udziałem Glorii Lamy oraz bardziej klubowa Club Collab version.
(Oba tracki od dłuższego czasu dostępne były w wersji digitalowej na junodownload)

Limtowany nakład powinien być w Polsce pod koniec lutego. Autorem labela jest Templer.

Kolejnym wydawnictwem w portfolio FMAPu będzie przebojowy album wrocławskiego Przaśnika 'Azymic'. Na nim poza siedmioma premierowymi numerami remiksy od Igora Pudło (Skalpel), Maceo Wyro i Zamaliego z Belgii. Płyta będzie pierwszym dwunastocalowym wydawnictwem spod szyldu FMAP. Winyl poprzedzony będzie ukazaniem się digital singla. Termin: luty/marzec 2010.



2. JuNouMi Records


Prace nad czwartą epką weszły w finałowy etap. Pierwsze numery są już gotowe, pozostałe są właśnie nagrywane. Tracklista podana zostanie dopiero po zgromadzeniu wszystkich, gotowych utworów. Zdradzić mogę jedynie, że nie zabraknie artystów uznanych na scenie, jak i tych których próżno szukać w teledyskach. Na potrzeby projektu nagrywa się 10 premierowych tracków. Planowany termin wydania tego żółtego tym razem wosku: marzec 2010.



3. Razzmatazz Records

Razzmatazz to nowa wytwórnia w naszej rodzinie. Powstała w celu promowania szeroko pojętej muzyki elektronicznej, czyli wszystkiego tego co nie mieściło się w muzycznych ramach FMAPu. Idąc z duchem czasu będziemy wydawać głównie muzykę w cyfrowym formacie, rezerwując winyl dla bestsellerów i perełek. Pełną identyfikacją graficzną Razzmatazz zajmuje się Yoma.


Na pierwszy ogień bardzo mocna produkcja, czyli singiel Sonar Soula. Dwa numery, na których usłyszeć można Sqbasa i Antara z Chicago, znanego z poprzedniego singla. Dodatkowo poprosiliśmy parę znanych osób o remiksy (mi.in. Catz 'n Dogz, Eltrona Johna, Wojtka Urbańskigo i Barto). Singiel ukaże się w wersji winylowej i digitalowej w marcu/kwietniu 2010.

4. Unknown label

Równolegle pod czujnym okiem Jonkpera trwają zaawansowane prace nad wydaniem dwunastocalowego singla Eltrona Johna. Muzyka jest już zmasterowana i czeka na wysyłkę do tłoczni. Planowany termin wydania luty/marzec 2010.

Kupujcie winyle!

groh


Bookmark and Share

3 komentarze:

Invent pisze...

impressivvvvvvvvvvvvvvvvv

camber pisze...

skad ja na to wszystko kase wezme huh :)

piex pisze...

eltrona to na pewno kupie! :)