niedziela, 15 maja 2011

Sztosy dwa


Wybaczcie, że ostatnio blog trochę zaniedbany, ale wynika to wyłącznie z pracy wokół naszych nowych wydawnictw i mam nadzieję, że kilka zbliżających się premier zamknie usta hejterom ;)

Z okazji niedzielnego chilloutu chciałbym wrzucić Wam dwa różnorodne klipy, które ostatnio wspięły się wysoko w mojej playliście.

Najpierw house'owa petarda od Homework, w której wykorzystane zostały fragmenty cudownego "Heartbeat" Taana'y Gardner z fajnego 1981 roku! Prawdziwa, klubowa bomba parkietowa!


(Polecam też inną produkcję z najnowszego winyla Homework - deep house'owy kawałek "I'm Into This" z wymownym udziałem Moodyamanna)

Drugi mój strzał na dziś to propozycja w sam raz na wieczór - The Weeknd, którego darmowa EPka (to ściągnięcia legalnie TU) zrobiła niesłychaną muzyczną karierę. Całością się aż tak nie jaram, jak panowie krytycy, ale numer "What You Need" to ostatnio mój zdecydowany faworyt. Klip, który znajdziecie poniżej jest podobno nieoficjalny, ale zasługuje moim zdaniem na poświęceniu mu paru minut (co docenią szczególnie faceci).Piona!
groh

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

super wybor!