środa, 18 maja 2011

en2aka album już jest!


Miło mi ogłosić, że światło dzienne ujrzało kolejne wydawnictwo od U Know Me Records, czyli solowy debiut en2aka "Celestial Toyroom"[UKM 006]. I to od razu na dwóch nośnikach - winylowym i kompaktowym.Zaszufladkować materiał z „Celestial Toyroom” to bez wątpienia zadanie niełatwe. Nie odda w pełni natury płyty ten, kto umieszczać ją będzie w jednym rzędzie z innymi produkcjami z gatunku future beats - shuffle, glitch hop, 8bit czy offbeat.

Solowy projekt En2aka to nie tylko skonstruowane zgodnie z aktualnymi światowymi trendami energetyczne bity, to wiele wyrafinowanych muzycznych smakołyków. Zdecydowanie więcej niż niewymagający muzyczny background. Producent trzyma się raczej z dala od schematycznych podziałów perkusyjnych i nieskomplikowanych melodyjek, jego materiał zdecydowanie ma charakter ornamentalny.

Album „Celestial Toyroom” to niesamowita wyprawa w głąb kosmicznych dźwięków, a
wsparcie muzyczne od Mr.Krime'a, Monosylabikka, Seba Zillnera czy Envee'go potwierdza jego wysoką klasę. Na płycie usłyszeć też można kanadyjskiego rapera Noah23 oraz wrocławskiego Sinego, którego utwór dostępny jest tylko na wersji CD (kompakt bogatszy jest o 3 utwory).Jak widać na załączonym wyżej plakacie (autorstwa Otka) en2aka spotkać będzie można osobiście w kilku miastach Polski. Oczywiście szczególnie zapraszamy już w ten piątek na oficjalne release party w warszawskiej Cafe Kulturalna (Facebook), gdzie dziać się będzie bardzo dużo. Czeka nas kilka niespodzianek w tym wizyta jednego z założycieli Project: Mooncircle - Gordona Giesekinga!

Dodam tylko, że płyty dostępne będą na imprezie, a od dziś zamówienia można składać pod adresem sklep@junoumi.com . Od poniedziałku natomiast znaleźć je będzie można w Asfaltshopie i SideOne'ie (kompakt kosztować będzie niecałe 30 złotych!).Wspierajcie polskich artystów!

/groh

Brak komentarzy: