poniedziałek, 9 maja 2011

MCQ w RazzmatazzW końcu maja tego roku, jako druga pozycja w katalogu Razzmatazz Records, na kompakcie i cyfrowo ukaże się EP-ka płockiego producenta i dj-a MCQ pt. Whispering Sky. Sześć oryginalnych kompozycji, na które składa się płyta, to wypadkowa dubstepu, techno, garage i szeroko pojętej muzyki elektronicznej. Ep-kę uzupełniają remixy autorstwa Teielte, Paranoise oraz BunZer0.

Traklista:
1. Cirrus Race
2. Katia
3. Be Here
4. Roofs Of Jerusalem
5. 1920
6. Cirrus Race ( BunZer0 Remix )
7. Be Here ( Paranoise Remix )
8. Roofs Of Jerusalem ( Teielte Remix )

MCQ swoją przygodę z graniem imprez jako dj zaczynał od house’u i minimal techno. Nigdy jednak nie ograniczał się do słuchania tylko i wyłącznie elektroniki. Od wczesnych lat wychowywał się przy dźwiękach Led Zeppelin i Black Sabbath. Z wiekiem przyszedł czas na death metal, black metal i hardcore, a stamtąd do reggae i dubu było już z górki.

W roku 2004 na poważnie zajął się produkcją. Na swoim koncie ma kilka wydawnictw w klimacie minimal / tech house m.in dla hiszpańskiego Flumo oraz rodzimego Homage Records. Od 2007 r. współtworzył basowe dźwięki w projekcie Kaosbreed, na którego koncie są utwory wydane przez wytwórnie Apparition oraz Subtopia. Jesienią 2008 roku zajął się A&R w Apparition Recordings, w związku z czym wydana została pierwsza polska składanka okołodubstepowa Lowfreq Poland.

MCQ:
www.facebook.com/hellomcq
www.soundcloud.com/mcq

Razzmatazz Records:
www.soundcloud.com/razzmatazz_records
www.facebook.com/Razzmatazzrecords

Więcej szczegółów wkrótce.

Pozdrowienia,

DJ Fil

Brak komentarzy: