wtorek, 12 kwietnia 2011

JuNouCast #28 - DvorakYo!

Po dłuższej przerwie wskakuje kolejny JuNouCast. Tym razem naszym mistrzem selektorem jest Dvorak. Dodatkowo do JuNouCastu jest konkursik! Więcej info poniżej.

DvorAk odkąd sięga pamięcią obsesyjnie szuka nowych doświadczeń i doznań związanych z muzyką. Wraz ze swoją rodziną (Warsoul) promuje nowych artystów, śledzi rynek i bada szerokie spektrum gatunkowe. Obecnie mieszka w Chicago, gdzie kończy studia, szuka okazji do szeroko pojętego rozwoju oraz szansy aby zawodowo oddać się swojej pasji. Twierdzi, że warto dedykować życie muzyce ponieważ jest silniejsza niż polityka i przynosi więcej pożytku niż znana mu religia.


"Junoucast 28 – Exploring CoRoT-7b to jego foniczny zapis z podróży na planetę odległą o 490 lat świetlnych od Ziemi. Celem podróży było odnalezienie nowych form gatunkowych na planecie łudząco przypominającej Ziemię, gdzie ukryty został artefakt wąsów Adama Małysza, będący niezbędnym składnikiem lekarstwa ratującego życie jego ojca, który zarazem jest jego synem, bratem i sąsiadem. Jak to zazwyczaj bywa w podróżach międzygalaktycznych nie obyło się bez zaskakujących zwrotów akcji jak; atak mono-chewbaccki, zaproszenie do Talk Show Lorda Vadera czy batalii z moherowym szwadronem ciemności o obronę laserowego krzyża na jednym z księżyców Jowisza. Aby odtworzyć cały zapis z podroży, oprócz ‘play’ musicie uruchomić również swoją wyobraźnię.


Wraz z mixem ogłaszam konkurs „wiecie co z nim zrobić”! Osoba, która prześle najbardziej absurdalną/rozbrajającą/wykręconą/inspirującą interpretacje powiązaną z tym Junoucastem, wygra bon w www.sideone.pl w wysokości 70zl. Wasza reinterpretacja nie musi być w formie pisanej, środek jakim to uczynicie pozostawiam Waszej nieskrępowanej kreatywności. Prace zbieram do 5 maja, hit me at www.soundcloud.com/dworak"


01. Intro
02. Dimlite - Roo (A dedication)
03. Flying Lotus - Caravan Of Delight
04. Alphabets Heaven - Elizabeth (feat. Jo D)
05. Cream Child - Taxi
06. Kid Kanevil - 10sec reflip (Extended DJ edit)
07. Teeko - Magical Light (It's Magical Like) (feat. Dibiase)
08. Skit 1 - Constellation of the Unicorn
09. heRobust - Grief Case
10. Leonard Dstroy - Sunset Marguis
11. TBRCK - PONY
12. Onra - High Hopes (feat. Reggie B)
13. Star Slinger - Hot Potato
14. Skit 2 - Space Germs
15. My Dry Wet Mess - Etcetera
16. Salva - Beached
17. Comfort Fit - Cable Vamp (DZA Remix)
18. ABCD - Paper Knife
19. Beat-Maker-Beat a.k.a. Space Kid - Russhh
20. AD Bourke - Mirage
21. Siriusmo - Lass Den Vogel Frei
22. Skit 3 - Another technical defect
23. Digi G'Alessio - Fruits Of The Loop, Improvisations And Tukras
24. Tight Mike - Medicinal Chant
25. Skit 4 - Implosion of the spacecraft / Space Invadas - Soul Ship
26. Tawiah - Sweet Me (Young Montana Remix)
27. The Clonious - Truth (feat. Paul Randolph)
28. Outro
Tłusta tracklista, co nie? :) Odsłuch jak zawsze na WWW.JUNOUCAST.COM. Warto wspomnieć, że autorem okładki jest nieoceniony Michał Księżuk.

UWAGA - jak pewnie zauważyliście, skończyło nam się miejsce na "płycie" JuNoucastowej. Zbiegło się to też z końcem Naszego abonamentu itp. więc zdecydowaliśmy się wskoczyć na worldwide next level i przenosimy JuNouCasty na mixcloud. Wydaje Nam się, że będzie to zmiana na lepsze :) W związku z tym JuNouCast #29 to będzie prawdziwy ogień, bądźcie gotowi!

Pzdr,
Buszkers

3 komentarze:

Unknown pisze...

Spoko miksik, ale dlaczego tylko 128 kbps ?

Anonimowy pisze...

Dvorak jest lo-fi vintage, to rip z kasety magnetofonowej.

PAVELO pisze...

kurde lipa bo nie ma jak posłuchać już (?) :(