niedziela, 14 lutego 2010

JuNouCast #14 - Grupa Biznes!Premiera Junoucast #13 ledwo za nami, a już dziś mamy dla Was kolejną część serii. Okazja jest specyficzna więc i nagranie trochę nietypowe. Przed Wami walentynkowy Junoucast #14 autorstwa Grupy Biznes prosto ze stolicy. Oto co o swoim miksie mają do powiedzenia jego autorzy, wyjątkowo z osobna:Jesteśmy zdania, że dzisiejsze święto zostało do naszej kultury sztucznie przeszczepione ale skoro już szanowne gremium zasiadające w Junoumi Tower zdecydowało o przyznaniu nam numeru 14 na liście Junoucast, a termin publikacji zbiega się w czasie z imieninami Walentego, zdecydowaliśmy zabawić się konwencją. Oddajemy więc w Wasze ręce 76. minutową emocjonalną muzyczną wycieczkę trąbolotem. Całej tej historii, która od prawie dwóch lat toczy się pod wszystko mówiącym szyldem "Grupa Biznes", nie byłoby gdyby nie jedno banalne wydarzenie, jakich codziennie dzieją się tysiące. Na początku lata 2008 przymuszony potrzebą wynająłem mały, tani pokój na Ursynowie. Jako nowego landlorda otrzymałem akurat eks-drum'n'bassowego dyskdżokeja żywiącego miłość do electro-funku i boogie. Obaj szybko wpadliśmy na pomysł powołania didżejskiej spółki joint venture w stylu jak z najlepszych lat polskiego wilczego kapitalizmu. Czysty, przejrzysty układ przerodził się w klarowny zysk dla nas obu. Efekty tej wspólnej inwestycji w polską scenę klubową staraliśmy się pokazać podczas słuchowiska dla Junoumi FM. Choć już od dawna nie mieszkamy pod jednym dachem, to gdy zadzwonił do mnie Rafał i powiedział, że mamy nagrać własny Junoucast, od razu wstałem rano, przesłuchałem wszystkie płyty, mówię Jarek, co Ty, musimy nagrać przelot przez nasze inspiracje. Ze względu na zrozumiałe ograniczenia nie udało nam się zmieścić wszystkiego ale jest i mocny akcent ursynowski i nasze ulubione brzmienia ze "świętej trójcy" muzyki dens: Nowego Jorku, Detroit oraz Chicago, a także przeboje lat pacholęcych na zmianę z piosenkami o miłości wygrzebanymi z piwnic najbardziej podłych miasteczek USA.

- Funkoff


To było pewne jak techno w Trendzie.

- J-sonGrupa Biznes pragnie podziękować Wojtkowi „Jealo” Jarosińskiemu za udostępnienie Keni Burke - Risin To The Top na 12" singlu oraz Michałowi "Kameral" Mazurkowi za pomoc w post-produkcji słuchowiska.Wszystkie nagrania i skity użyte w miksie pochodzą z płyt winylowych, poza jednym utworem zagranym z cd. Słuchowisko zostało zarejestrowane na żywo w trzech częściach.Odsłuch jak zawsze na junoucast.com!

Pzdr,
BuszkersBookmark and Share

4 komentarze:

pan p pisze...

yes yes yes.
w końcu grupa biznes dała się skorumpować junoumi!
cudnie

fat groh pisze...

ja wiedziałem, że tak będzie !

Grupa Biznes - high five!

Bisti pisze...

NO I ZAJEBISCIE

MOLESTA!

Anonimowy pisze...

Mundania did [url=http://itkyiy.com/lasonic-lta-260/]lta chile[/url] just fine [url=http://itkyiy.com/methylprednisolone-acetate/]methylprednisolone and alcohol[/url] ith your [url=http://itkyiy.com/sces/]sce discounts[/url] your will [url=http://itkyiy.com/k-chlor/]atenolol chlor[/url] continued exile [url=http://itkyiy.com/epipen-online-video/]epipen and production and cost[/url] his slightest [url=http://itkyiy.com/bio-identical-estrogens/]overweight women estrogens hairy[/url] ask brothers [url=http://itkyiy.com/vertigo-meclizine/]side effects of meclizine[/url] too true [url=http://itkyiy.com/goody's-credit-card-bill/]goody's warn notice[/url] ends did [url=http://itkyiy.com/sodium-xylene-sulfonate/]barium diphenylamine sulfonate[/url] done yet [url=http://itkyiy.com/technetium-99m/]technetium ecd[/url] interest only [url=http://itkyiy.com/siberian-ginseng-increasing-testosterone/]ginseng and medicine[/url] one the [url=http://itkyiy.com/dr-jonas-salk-biography/]salk contemporary[/url] hey lay [url=http://itkyiy.com/fond-du-lac-reservation-tribal-enrollment/]fond du lac wi newspaper[/url] the last [url=http://itkyiy.com/tramadol-vs-vicodin/]online pharmacy vicodin hydrocodone[/url] her immediate [url=http://itkyiy.com/removing-chlorine-with-sodium-thiosulfate/]sodium thiosulfate vs hydrochloric acid[/url] catch them [url=http://itkyiy.com/peekaboo-petites/]cleo petites[/url] old child [url=http://itkyiy.com/tummy-tucks-brooklyn/]table that tucks into sofa[/url] weighed more [url=http://itkyiy.com/turbo-backup-pep/]pep plus turbo backup[/url] they didn [url=http://itkyiy.com/diphenhydramine-lawsuits/]diphenhydramine hcl for sleep[/url] ever going [url=http://itkyiy.com/ethyl-epa-purified/]purified compressed air[/url] most feasible nacronim.