poniedziałek, 21 września 2009

Święty


Dziś znów notka rapowa :)

Jest taki gość o ksywie Święty i tego typa znam już parę lat. Gość ten robi kawał dobrego rapu, zrobił już wiele, ale wiem, że najlepsze przed nim.

Był już na naszym wosku(w numerze ze świetnym i nie wiedzieć czemu mało znanym Jeżozwierzem), puścił już nawet i swój wosk w obieg.
Zresztą co tu będę wypisywał, posłuchajcie paru singli wyprodukowanych przez Mikołaja na jego spejsie.Jeden z jego ostatnich projektów nazywa się BLOW. Tworzy go wspólnie z wokalistką Flow. Piszę o nich nie bez powodu, bo jakiś czas temu miałem przyjemność pojawić się na planie klipu do singla "Lekkość bytu".

Czek dys aut:

Po więcej informacji na temat BLOW odsyłam tradycyjnie na ich spejsa :)

Przy okazji mogę poinformować i zaprosić w imieniu zaprzyjaźnionej ekipy alkopoligamia.com w najbliższy czwartek do warszawskiego klubu Capitol na promo party trzeciego klipu do płyty Mesa. Tym razem premierę będzie miał teledysk do utworu "25", który wyprodukował właśnie Święty (do posłuchania na jego spejsie). Ciekawy zbieg okoliczności :)

Dodam, że na imprezie będę miał okazję się pojawić za gramofonami m. in. wraz z autorem naszego ostatniego podcastu, czyli Maceo Wyro. Zapraszam!

piona!
/groh


Bookmark and Share

Brak komentarzy: