sobota, 19 września 2009

Golden Era!Od października ruszamy w Poznaniu z rapowymi imprezami. Nazwa - Golden Era. Wiadomo o co chodzi. Tylko prawdziwy rap, żadnego r'n'b, lil kogokolwiek czy wyjącego ejkona.Gośćmi najbliższej imprezy (03.10) są częstochowsko-krakowski superproducent Kixnare oraz mistrz wielkopolskiego rapowego podziemia - Prof! Dodatkowo skreczami wszystko okrasi jeden z najbardziej perspektywicznych polskich turntablistów DJ Czarny a o odpowiedni wstęp zadba JuNouMen Buszkers.

A, jeszcze jedno! Do każdego piwka dostajecie strzała wiśniówki! How cool is that?

Startujemy o 21!

Wstęp 5zł, od 23 - 10zł!

Zapisz się na last.fm - http://www.lastfm.pl/event/1229493

Zapisz się na fejbuku - http://www.facebook.com/event.php?eid=134812234222
Kixnare - producent, dj mieszkający w Krakowie. Muzyką zajmuje się od około dekady. Współpracował m.in. z takimi ludźmi jak: Grammatik/Eldo, Warszafski Deszcz, Smarki Smark, Emil Blef... Oprócz gościnnych produkcji, na swoim koncie ma również atrakcyjnie wydany projekt o nazwie "Class Of 90s". Obecnie współpracuje nad kilkoma nowymi projektami, które swoją obecność powinny zaznaczyć również na scenie międzynarodowej. Na scenie klubowej od 2007 roku. Jego sety to mieszanka wielu gatunków: klasycznego hiphopu, soulu, funku aż po okolice afro/latin.

http://myspace.com/kixnareProf - Inspiracje znalezione w najlepszych latach rapu, ubrane w abstrakcyjne metafory obserwacje świata, oryginalny styl. Prof. Rocznik '80. Od zawsze związany z Poznaniem i Jazz Fuzz Crew, poszukując tłustych brzmień nawiązał współpracę z artystami z całego kraju. Wśród nich znaleźli się Kixnare, Pat Patent oraz Mardi Gras. W przeprowadzonym przez portal poznan.hip-hop.pl Podsumowaniu Roku 2007 został uznany przez czytelników za Najlepszego Podziemnego Wykonawcę 2007.

http://www.myspace.com/raperprofBuszkers (JuNouMi Crew) - Członek kolektywu didżejskiego JuNouMi Crew powiązanego z wytwórniami JuNouMi Records i Funky Mamas & Papas Recordings. Kieruje się mottem „nie ma co się ograniczać, jak wszędzie są parkietowe bomby”. Zawsze tanecznie, raczej ciężej niż lżej, od lat 80 do dubstepów przez oldschoolowy hiphop, b-more, electro i techno. W latach 2008/2009 jeden z rezydentów imprez !Edu Dance Music w poznańskim Eskulapie. Miał okazję grać w większości najpopularniejszych polskich klubów (m.in. krakowskie Ministerstwo, warszawski Balsam, sopockie Soho, poznańska Cafe Mięsna, wrocławska Kamfora, czy częstochowska Rura).

http://www.myspace.com/buszkers
DJ Czarny - Co tu dużo gadać. He speaks with his hands! Sprawdźcie jego skillsy!

http://www.myspace.com/djczarnyPzdr,
Buszkers lost in actionBookmark and Share

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Porn? I have seen the blogmaster in a gay gangbang movie the other day, he was high on pills and was taking cock in every hole, that horny gayass cocksucker son of a bitch.

The author of this blog is dumbass motherfucker, he is a faggyass pillpopping maniac.

http://www.diebewertung.de