wtorek, 5 lipca 2011

Monday Jazz i Brokenchord w Warszawie


Jeśli nie macie jeszcze planów na piątek to serdecznie zapraszam do warszawskiego Placu Zabaw(ul. Myśliwiecka 9 - Park Agrykola), gdzie zobaczyć będzie można ekipę MondayJazz z Wilna wraz z czołowym litewskim producentem młodego pokolenia Brokenchordem! A to wszystko za friko i na swieżym powietrzu (a ma być wreszcie ciepło)!

[FB LINK DO WYDARZENIA]

O autorach wyśmienitej strony mondayjazz.com już miałem okazję kiedyś wspominać, więc tym bardziej cieszę się z ich odwiedzin.

Czego można się spodziewać?

Pod nazwą Mondayjazz kryje się dwóch didżejów i promotorów muzyki z Wilna - Justas Fresh & Tadas Quazar. Grywają razem od ponad 10 lat prowadząc przy okazji legendarny, anglojęzyczny serwis Mondayjazz.com, który słynie m.in. ze znakomitej serii podcastów nagrywanych przez artystów z całego świata. Od lat współpracują z takimi tuzami nowych brzmień jak Dimlite, Dorian Concept, Fulgeance czy DZA.

Ich żywiołowe sety rozkręcą każdego, kto lubi współczesne nurty muzyki elektronicznej. Z pewnością niewielu DJów może pochwalić się tak obszernym arsenałem wyszukanych sztosów wzbogaconych o najnowsze promosy z całego muzycznego świata.


Poniżej jeden z ostatnich poniedziałkowo-jazzowych setów - niech Was nazwa ekipy nie zmyli :)

Do tego LIVE-ACT od Brockenchorda, który w tym roku wydał winyl w znanej oficynie Black Acre (tam gdzie Kelpe!).No i będą też nasi reprezentanci: Teielte (oczywiście z miażdżącym LIVE-ACTem) , Jedynak (z zacnej ekipy Club Collab) i niżej podpisany.

W imieniu swoim, zaproszonych artystów i U Know Me Records zapraszam serdecznie!

/groh

Brak komentarzy: