piątek, 30 lipca 2010

Unifairfly 7" (FMAP 010)

Funkowy bit z hiphopową flejwą. Dancefloorowy pewniak, ale na tyle niekwadratowy, że słucha się go przyjemnie również w domu.

Autorem powyższego cytatu jest nasz przyjaciel Daniel Drumz, a opisuje on naszą najnowszą winylową siódemkę, która właśnie dotarła do Polski:Unifairfly 7" (FMAP 010)
side A: Rock To The Rhythm
side B: Keep The Breakin'


Już dziesiąty winyl z naszym funkowym logo to niezły rarytas. Wyprodukował go David Hanke bardziej znany jako Unifairfly. Jest on odpowiedzialny za takie muzyczne projekty jak Mash & Munkee czy Renegades Of Jazz.

Unifairfly 7" (FMAP 010) snippet (Keep The Breakin' / Rock To The Rhythm) by Funky Mamas and Papas Rec


Rock To The Rhythmn is damn funky shit. The track-title fits 500%. I love it!
Also the B-Side is great. A perfect 7" and must-have for all funky-heads.

Napisał Quincy Jointz (Funk Weapons/Timewarp), więc zapraszamy do zakupów od przyszłego tygodnia. Winyl dostępny będzie w Juno, HHV, japońskim JetSet i w naszych rodzimych sklepach. Na junoudownload natomiast cyfrowe, wyczyszczone z sampli pliki zadebiutują już w poniedziałek.

Na zachętę posłuchajcie ukraińskiej audycji Erica Tchaikovsky'iego z Mariupola, którą otwiera nasz najnowszy singiel. Większość tracków w Night Light Radioshow "z Polszy", czyli od Funky Mamas and Papas. Posłuchajcie jak na Ukrainie wymawia się nazwę PRZAŚNIK :)Let the funk be with you!

groh

1 komentarz:

enternamehere is in the house yo! pisze...

http://www.mixcloud.com/jellyjazz/the-jelly-jazz-radio-show-26th-may/ widzieli playliste??