środa, 28 grudnia 2011

News roundup

Yo!

Wypoczęci po świętach? W takim razie let's get down to business. Podsumowanie wieści z ostatnich paru tygodni.

Buszkers i Groh przygotowali miks dla naszych litewskich ziomów z ekipy MondayJazz. Trochę rapu, trochę new beats, trochę juke. Odsłuch poniżej.A co tam w U Know Me Records? Już za miesiąc wydawnictwo nr 011 - "Wooden Love EP" od Teielte. A także singiel od Eltrona Johna z remixem samego mistrza francusko-azjatyckich beatów Onry! Odkładajcie pieniążki, woski już się tłoczą.

Eltron John - I Knew [UKM 010] by U Know Me Records


U Know Me Records ma również od niedawna swoją stronę na bandcampie. Możecie tam kupić większość pozycji z katalogu w wersji cyfrowej, w tym takie smaczki jak np. Kali EP z remixami Galusa, Teielte i Good Paula.
Aaaa, bym zapomniał. W związku z wydaniem EPki Teielte robimy release party (a co mamy nie zrobić :)). No i gościa zaprosiliśmy wyjątkowego. Panie i panowie - Fulgeance!Skład dopełniają JuNouMi/UKM All stars czyli Daniel Drumz, Groh, Buszkers i oczywiście sam Teielte :) Tutaj link do eventu na fb - KLIK.

Z innych newsów to parę osób z naszej familii (m.in. Jonkpa, Groh, Buszkers, Teielte itd.) popełniło małe podsumowania roku dla Diggin.pl. Polecamy sprawdzić wszystkie, istna kopalnia dobrej muzyki.

A w ostatnim wydaniu Machiny wywiad z Grohem - http://www.machina.pl/magazyn/numer,89/id,3491/Grohem-o-sciane.html. Lektura obowiązkowa! ;)

To by było na tyle. Szczęśliwego nowego roku! Dużo dobrej muzyki w 2012!

Buszkers

Brak komentarzy: