sobota, 4 października 2014

U Know Me NEWS IX 2014

I.UKM x PROSTO
Najświeższa sprawa to opublikowany 1. października kawałek Sonar Soul - Let's Dance (Żyto wersja)

Dla niewtajemniczonych dodamy, że Żyto to częstochowski raper, który wydał właśnie płytę w Prosto, a Sonar Soul to warszawski producent, który od poniedziałku może pochwalić się winylem w U Know Me Records.

Numer, który dziś ujrzał światło dzienne to kolejna wersja hitu z EPki "Trip to A" Sonar Soula. Tym razem po polsku i do pobrania za darmo:Polecam skonfrontować z wersją z Pauliną Przybysz:II. NOWE WOSKI

Wspomniany wyżej wosk Sonar Soula to nie jedyna nasza winylowa nowość w przeciągu ostatniego tygodnia. Doczekaliśmy się wreszcie winylowej wersji debiutu Night Marks Electric Trio.

Oba woski wyglądają pięknie! Dla Sonar Soula okładkę zrobiła niezwykle zdolna Ala Lesiak (zdjęcia z okładki zrobiła osobiście), a NMET na froncie ma drukowaną wersję dzieła namalowanego przez Radka Drutisa.

Płyty można znaleźć już w dobrych sklepach z winylami (SideOne, Asfalt, Records Dillaz, HHV.de, Juno.co.uk i japoński JetSet).

My polecamy super pakiet w sklepie UKM - LINK.

III. URODZINY UKM

Naszym nowym miejscem imprezowym w stolicy w tym roku jest warszawski Bar Studio (klub w Pałacu Kultury), gdzie co miesiąc serwować będziemy muzykę w cyklu: "U Know Me Records".

Na huczne rozpoczęcie mamy imprezę urodzinową - to już cztery lata z UKM!Na imprezie w piątek 10.10.14 zagra Sonar Soul LIVE (który ewidentnie zdominował to wydanie newslettera). Live czyli z Rafałem Dutkiewiczem na perkusji oraz Pauliną Przybysz z mikrofonem.Do tego nasza flagowa postać - Teielte LIVE oraz skromni ogarniacze - Buszkers & Groh za gramofonami.

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/904201572926741

Wisienką na torcie (urodzinowym) tego wydarzenia będzie pierwszy odsłuch nowej LP Kixnare'a "Rotoation". Wydarzenie bez precedensu, bo podjęliśmy decyzję o wyłącznie winylowej wersji tego albumu (nie będzie digitali!). Płyta już się tłoczy (będzie tylko numerowanych 300 sztuk) i testpress już mam - i to z niego przeprowadzimy pierwsze w naszej historii słuchowisko. Szczegóły już wkrótce...Ale polecamy wszystkie piątki w Barze Studio, bo z przyjaciółmi postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce i stworzyć Finest Fridays - innymi słowy co piątek posłuchacie tam czegoś ciekawego!IV. NAJBLIŻSZE PLANY

Kolejny numer w naszym katalogu to LP Kixnare'a [UKM 035]. Wyłącznie na winylu - numerowane ręcznie 300 sztuk - już w listopadzie.A niedługo później kolejne nowości wydawnicze, czyli LP od Daniela Drumza oraz Roux Spana "9 Weeks of Sun: The Anthology" LP. Zobaczymy co będzie pierwsze - oba projekty praktycznie skończone!

Brak komentarzy: